Okręg numer 1
Przysucha-ulice: Chopina, Dworcowa, Grodzka od nr 1 do 9, Aleja Jana Pawła II, Konopnickej, Kręta, Krótka, Legionów Polskich, 11 Listopada , Lubelska, Ogrodowa, Partyzantów, Plac Kolberga, Plac Kardynała Wyszyńskiego, Plac Żeromskiego, Polna, Przemysłowa, Radomska, Sienkiewicza, Staszica, Szkolna, Księdza Ściegiennego, Świętokrzyska, Warszawska, Dembińskich, Kusocińskiego, Skarbowa, Tarnowskiej, Sportowa, Słoneczna.
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Miejsce na liście Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Próchnicki Stanisław 55 Przysucha
2 Włodarczyk Dariusz 33 Krajów
3 Kwiecień Grzegorz Mariusz 35 Przysucha
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Czubak Renata 40 Przysucha
2 Sionek Marcin Mikołaj 18 Przysucha
3 Gut Grażyna Ewa 47 Przysucha
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMIN
1 Gizińska Teresa 73 Przysucha
2 Jurczak Michał Marian 53 Przysucha
3 Wamil Leszek 45 Przysucha
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Adamczyk Bożena Wiesława 52 Przysucha
2 Zieliński Mirosław Jakub 47 Przysucha
3 Czubak Janusz Marek 45 Przysucha
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO - LUDOWE [
1 Różycki Robert 48 Przysucha
2 Obuch Jerzy Henryk 60 Przysucha
3 Łabędzki Rafał 31 Przysucha
Okręg numer 2
Przysucha-ulice: Akacjowa, Czermińskiego, Hamernia, Majora Hubala, Jarzębinowa, Księdza Pajka, Młyny, Generała Sikorskiego, Skowyry, Spółdzielcza, Świerkowa, Topornia, , Zielona, Jałowcowa, Wrzosowa, Blachownia, Klonowa. SOŁECTWO: Janów
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Macikowski Paweł Krzysztof 37 Przysucha
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Wilk Michał Grzegorz 30 Przysucha
2 Werens Rafał Paweł 28 Przysucha
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Pierzchała Mirosław Józef 53 Przysucha
2 Jaszczura Andrzej Kazimierz 29 Przysucha
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO - LUDOWE
1 Biedrzycki Piotr 40 Przysucha
2 Pakos Marek Zbigniew 47 Przysucha
Okręg numer 3
MIASTO Przysucha-ulice: Armii Krajowej, Brzozowa, Cicha, Grodzka od nr 10 do końca, Krakowska, Leśna, Porucznika Madeja, Plac 3 Maja, Targowa, Wiejska, Żytnia. SOŁECTWA: Jakubów, Kozłowiec, Lipno, Pomyków
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Turek Marek Stanisław 49 Przysucha
2 Tamioła Sławomir Jan 47 Przysucha
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Skalska Barbara 33 Przysucha
2 Kowalski Szczepan Mieczysław 56 Przysucha
3 Dzierzchowski Mateusz 19 Przysucha
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Stolarek Zdzisław 63 Przysucha
2 Zbroszczyk Leszek Antoni 52 Przysucha
3 Madej Michał Piotr 31 Przysucha
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMIN
1 Bałtowska Teresa 56 Przysucha
2 Rek Waldemar 52 Przysucha
3 Zieliński Marek 44 Przysucha
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO - LUDOWE
1 Bielecki Jerzy 48 Przysucha
2 Kołsut Andrzej Eugeniusz 46 Przysucha
3 Czerwiński Arkadiusz 32 Janów
Okręg numer 4 SOŁECTWA: Długa Brzezina, Głęboka Droga, Hucisko, Kolonia Szczerbacka, Kuźnica, Ruski Bród.
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Szczepaniak Krzysztof 49 Dębiny
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Frączek Sabina 25 Dębiny
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMIN
1 Wrzesień Piotr 36 Wistka
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO - LUDOWE
1 Jędrzejczak Jerzy Adam 46 Wistka
okręg numer 5
Krajów, Skrzyńsko, Wistka, Zbożenna.
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wudarczyk Sławomir 41 Janików
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Włodarczyk Paweł Piotr 19 Janików
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMIN
1 Cichawa Andrzej 49 Janików
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO - LUDOWE
1 Bykowski Witold Szczepan 41 Janików
Okręg numer 6
Gaj, Mariówka, Smogorzów, Zawada
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Bomba Andrzej Jan 43 Ruski Bród
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Ziomek Marianna 60 Ruski Bród
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO - LUDOWE
1 Kucfir-Piechota Anna Wiesława 41 Hucisko
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMIN
1 Bajor Wiesław 73 Przysucha
Okręg numer 7
Gliniec, Janików, Wola Więcierzowa.
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Kucharczyk Agnieszka Anna 25 Gaj
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Majchrzak Krzysztof Jan 45 Smogorzów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO - LUDOWE
1 Markiewicz Roman 53 Smogorzów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMIN
1 Kądziela Stanisław 47 Smogorzów
okręg numer 8
Beźnik, Dębiny.
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Ciecierski Edward Antoni 62 Skrzyńsko
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Szyszka Anna 33 Skrzyńsko
2 Plaskota Teresa Edwarda 44 Zbożenna
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO - LUDOWE
1 Kacperski Rafał Jan 41 Skrzyńsko
2 Dwornik Grzegorz 45 Skrzyńsko
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ SAMORZĄDOWA
1 Dębska Maria 49 Zbożenna
2 Kozieł Marian Stanisław 51 Zbożenna
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE GMIN
1 Sułecka Maria 51 Skrzyńsko
2 Wijatkowska Marianna 72 Skrzyńsko.
Michał Piotr Madej (2 głosów)
14.29%
Marcin Mikołaj Sionek (2 głosów)
14.29%
Michał Grzegorz Wilk (1 głosów)
7.14%
Teresa Bałtowska (0 głosów)
Jerzy Bielecki (0 głosów)
Arkadiusz Czerwiński (0 głosów)
Mateusz Dzierzchowski (0 głosów)
Andrzej Eugeniusz Kołsut (0 głosów)
Szczepan Mieczysław Kowalski (0 głosów)
Waldemar Rek (0 głosów)
Barbara Skalska (0 głosów)
Zdzisław Stolarek (0 głosów)
Sławomir Jan Tamioła (0 głosów)
Marek Stanisław Turek (0 głosów)
Leszek Antoni Zbroszczyk (0 głosów)
Marek Zieliński (0 głosów)
Sabina Frączek (0 głosów)
Jerzy Adam Jędrzejczak (0 głosów)
Krzysztof Szczepaniak (0 głosów)
Piotr Wrzesień (0 głosów)
Witold Szczepan Bykowski (0 głosów)
Andrzej Cichawa (0 głosów)
Paweł Piotr Włodarczyk (0 głosów)
Sławomir Wudarczyk (0 głosów)
Wiesław Bajor (0 głosów)
Andrzej Jan Bomba (0 głosów)
Anna Wiesława Kucfir-Piechota (0 głosów)
Marianna Ziomek (0 głosów)
Stanisław Kądziela (0 głosów)
Agnieszka Anna Kucharczyk (0 głosów)
Krzysztof Jan Majchrzak (0 głosów)
Roman Markiewicz (0 głosów)
Jan Chylak (0 głosów)
Stanisław Michał Kowalski (0 głosów)
Marcin Tomasz Pałgan (0 głosów)
Jolanta Bogumiła Seta (0 głosów)
Edward Antoni Ciecierski (0 głosów)
Maria Dębska (0 głosów)
Grzegorz Dwornik (0 głosów)
Rafał Jan Kacperski (0 głosów)
Marian Stanisław Kozieł (0 głosów)
Teresa Edwarda Plaskota (0 głosów)
Maria Sułecka (0 głosów)
Bożena Wiesława Adamczyk (0 głosów)
Janusz Marek Czubak (0 głosów)
Renata Czubak (0 głosów)
Teresa Gizińska (0 głosów)
Grażyna Ewa Gut (0 głosów)
Michał Marian Jurczak (0 głosów)
Grzegorz Mariusz Kwiecień (0 głosów)
Rafał Łabędzki (0 głosów)
Jerzy Henryk Obuch (0 głosów)
Stanisław Próchnicki (0 głosów)
Robert Różycki (0 głosów)
Leszek Wamil (0 głosów)
Dariusz Włodarczyk (0 głosów)
Marianna Wijatkowska (0 głosów)
Piotr Biedrzycki (0 głosów)
Andrzej Kazimierz Jaszczura (0 głosów)
Paweł Krzysztof Macikowski (0 głosów)
Marek Zbigniew Pakos (0 głosów)
Anna Szyszka (0 głosów)
Mirosław Jakub Zieliński (0 głosów)
Mirosław Józef Pierzchała (0 głosów)
Rafał Paweł Werens (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?