Kasia Dudek 13 na mistrzostwach świata fitness

Małgorzata Płaza
Katarzyna Dudek z Żurawicy w gminie Obrazów w miniony weekend reprezentowała nasz kraj na Mistrzostwach Świata Fitness w Budapeszcie. Dotarła do półfinału, zajęła 13. miejsce.

Katarzyna Dudek jest najbardziej utytułowaną od lat zawodniczką Ludowego Klubu Sportowego” Sandomierz”. Fitness trenuje od ośmiu lat. W kwietniu tego roku została mistrzynią Polski w Kulturystyce i Fitness. Na mistrzostwach rozegranych w Kielcach odniosła zwycięstwo w dwóch kategoriach: fitness sylwetkowe kobiet powyżej 168 centymetrów i fitness sylwetkowe kobiet OPEN. Wystąpiła na Mistrzostwach Europy w Hiszpanii. W końcu października zdobyła złoty medal w Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness Mrozy 2015.