Kawalerowie pokonali Żonatych w meczu Strzelca Chroberz

/dor/
Drugi raz z rzędu w Pińczowie odbył się mecz Strzelca Chroberz Kawalerowie - Żonaci. Strzelec Chroberz
W meczu noworocznym zawodników Strzelca Chroberz Kawalerowie pokonali Żonatych 9:8. Spotkanie odbyło się w Pińczowie. -Co ciekawe, rok temu padł dokładnie takim sam wynik - mówi Paweł Bochniak, prezes Strzelca.

Zdobywcą pierwszej bramki w nowym roku dla Strzelca był Karol Grochowina, a pierwszy rzut karny obronił Tomasz Wrzoskiewicz. Zawodnicy rywalizowali w trudnych warunkach, było minus 10,5 stopnia Celsjusza. Mecz zaczął się o godzinie 19, trwał dwa razy 50 minut.

-To był druga z rzędu, a w historii trzecia edycja meczu noworocznego Strzelca Chroberz. Skąd taki pomysł? Przerwa między rundami jest dość długa, a głód piłki jest u chłopaków duży. To spowodowało, że w zeszłym roku po raz pierwszy zagraliśmy dzięki Łukaszowi Białemu, który udostępnił boiska orlika. Przyjęło się, zawodnicy czekali, pytali o kolejna edycję. Z frekwencją nie mieliśmy problemów. Zapoczątkowało to nową tradycję do aktywnego rozpoczęcia nowego roku. Takie spotkania na pewno integrują zespół. Teraz po raz pierwszy zagrał nowy trener Robert Szczygieł, spodobało mu się. Wszystko jest na plus - dodał Paweł Bochniak, prezes Strzelca.

Żonaci – Kawalerowie 8:9 (0:1)

Bramki: Michał Kukla 1, Krystian Lechowski 3, Szymon Szczygieł 1, Adam Krupa 1, samobójcza 2 – Damian Musiał 3, Rafał Szczygieł 3, Karol Grochowina 2, Przemysław Prucnal 1.

Składy obu drużyn: Żonaci: Marcin Szafraniec - trener Robert Szczygieł, Paweł Bochniak, Adam Krupa, Michał Kukla, Krystian Lechowski, Grzegorz Poros, Szymon Szczygieł.

Kawalerowie: Tomasz Wrzoskiewicz – Konrad Paluch, Damian Musiał, Rafał Szczygieł, Patryk Szczygieł, Przemysław Prucnal, Karol Grochowina, Dawid Mrożek.