Kibice na meczu Zorza Tempo Pacanów - Wisła Nowy Korczyn w klasie A. Byłeś na tym spotkaniu? Zobacz zdjęcia

Redakcja Polska Press
Kibice na meczu Zorza Tempo Pacanów - Wisła Nowy Korczyn. Zobacz więcej na kolejnych slajdach >>>Dorota Prokop
W niedzielę 24 marca Wisła Nowy Korczyn rozgromiła 8:0 Zorzę Tempo Pacanów w derbach powiatu buskiego w grupie drugiej klasy A. Byłeś na tym meczu? Zobacz nasze zdjęcia!

Kibice na meczu Zorza Tempo Pacanów - Wisła Nowy Korczyn

Mimo tego, że mecz odbywał się na boisku w Staszowie, to na trybunach nie brakowało kibiców. Górą była drużyna z Nowego Korczyna, która wygrała różnicą aż ośmiu goli. Byłeś wśród fanów na trybunach? Zobacz nasze zdjęcia:

Derbowe spotkanie w zdecydowany sposób na swoją korzyść rozstrzygnęła Wisła, która już do przerwy prowadziła czterema golami. W drugiej połowie dołożyła taką samą liczbę goli, nie tracąc przy tym żadnego: