Kieleccy judocy zdobyli pięć medali w Sosnowcu

/dor/
Medaliści z kieleckiego klubu Judo Klub Krokodyl.
Medaliści z kieleckiego klubu Judo Klub Krokodyl. Archiwum klubu
Zawodnicy Judo Klub Krokodyl Kielce rywalizowali w Międzywojwódzkim Otwartym Turnieju Judo dla juniorów młodszych, młodzików i dzieci, który odbył się w Sosnowcu.

W zawodach wzięło udział pięciu zawodników kieleckiego klubu, każdy z nich zdobył medal. Złoty w kategorii 40 kilogramów zdobył Gor Abrahamyan, który wygrał w bardzo dobrym stylu wszystkie walki.

Srebrne medale zdobyli - w kategorii 25 kilogramów Bartek Michta i Hubert Przybylski w kategorii 37 kilogramów. Trzecie miejsce po bardzo emocjonujących walkach zajęli Wiktor Przybylski w kategorii 51 kilogramów oraz Sahak Abrahamyan w kategorii 45 kilogramów.

-Jestem bardzo zadowolona z występu moich zawodników. To były dopiero drugie nasze zawody. Z pierwszych także przywieźliśmy medale. Warto dodać, że nasz klub istnieje półtora roku, a wyjazdy na zawody jak na razie finansują rodzice - powiedziała trener Dominika Adamczyk.