Kielecki Helios zaprasza na podwójne maratony strachu i premierę horroru „Podpalaczka” (ZDJĘCIA, WIDEO)

Joanna Tomusiak
Joanna Tomusiak
Udostępnij:
Helios w Kielcach zaprasza na filmy „Room 203”, „Poza sezonem”, „The hollow chold”, „Spree”, „Studio 666”, „Wilkołaki są wśród nas”, „Psycho Goneeman”, „44 koty”, „Biały potok”, „Detektyw Bruno”, „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, „Downton Abbey: Nowa epoka”, „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”, „Fucking Bornholm”, „Igrzyska zwierzaków”, „Liubov i blohery”, „Oczy Tammy Faye”, „Podpalaczka”, „Sonic 2. Szybki jak błyskawica”, „To nie wypanda”, „Uncharted”, „Wiki i jej sekret”, „Wiking”, „Za duży na bajki”. Zobacz program kina od piątku, 13 maja, do czwartku, 19 maja.

PODWÓJNY MARATON STRACHU – ZESTAW STRASZNY, piątek – godzina 23:

„Room 203” USA, dozwolony od lat 15, horror. Kiedy długoletnie przyjaciółki Kim i Izzy wprowadzają się do ROOM 203, dziwacznego mieszkania z przerażającym średniowiecznym witrażem, Kim powoli nabiera przekonania, że ich nowy dom może być nawiedzony. Z pomocą swojego chłopaka, Iana, Kim bada bolesną historię mieszkania, odkrywając serię zaginięć byłych mieszkańców, tajemnicę morderstwa sprzed pół wieku i pradawną klątwę, która wydała na nich wyrok śmierci. W rolach głównych występują Francesca Xuereb, Viktoria Vinyarska, Eric Wiegand.

„X” USA, dozwolony od lat 15, horror. Grupa początkujących filmowców udaje się do domu na odludziu w Teksasie, by nakręcić tam swój sekretny film. Starsi, ekscentryczni gospodarze, którzy wynajmują im posiadłość, szybko zaczynają się interesować swoimi gośćmi i wkrótce ich podejrzana ciekawość przybiera drastyczny obrót. W rolach głównych występują Mia Goth, Jenna Ortega, Brittany Snow, Kid Cudi.

„Poza sezonem” USA, dozwolony od lat 15, horror. Marie otrzymuje tajemniczy list z informacją o tym, że grób jej matki pochowanej na przybrzeżnej wyspie został zdewastowany. Młoda kobieta wyrusza, by sprawdzić, co tak naprawdę się wydarzyło i gdy dociera na miejsce odkrywa, że poza sezonem mosty zostają podniesione, a wyspa jest zamknięta aż do następnego roku. Szukając pomocy u lokalnych mieszkańców, Marie orientuje się, że jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, tajemniczy list był pułapką, a ona została uwięziona. By przeżyć, będzie musiała zmierzyć się z demonami wyspy i mroczną przeszłością swojej matki.

„The hollow child” Kanada, dozwolony od lat 15, horror. Samantha całe życie mieszkała w różnych rodzinach zastępczych, tym razem trafia do małego miasteczka. Nigdy nie czuła, że znalazła swoje miejsce na ziemi i nie zmienia tego ani nowa rodzina adopcyjna, ani nawet wspierający ją we wszystkim chłopak. Zagubionej dziewczynie życia nie ułatwia również ciekawska siostra Olivia, która pewnego razu oddala się do lasu i tam znika.
Kolejne dni w domu sióstr mijają pod znakiem paniki i częstych wizyt policji. Nagle Olivia powraca, jakby nic się nie stało. Wszystkim wydaje się, że to cud, dopóki Sam nie zauważa w swojej młodszej siostrze dziwnych, nowych rzeczy. Rzeczy, których nikt inny nie dostrzega. Zbyt przerażona, by o wszystkim komukolwiek opowiedzieć, nie wie co robić. Na własną rękę próbuje znaleźć wyjaśnienie, co doprowadza ją do odkrycia przerażających faktów z przeszłości. W rolach głównych występują Jessica McLeod,, Hannah Cheramy, John Emmet Tracy.

PODWÓJNY MARATON STRACHU. ZESTAW STRASZNE ŚMIESZNY, piątek – godzina 23:

„Spree” USA, dozwolony od lat 15, komedia/thriller. „Spree” to drapieżna, wyprodukowana między innymi przez Drake’a i rozgrywająca się w całości na ekranach smartfonów i kamerek GoPro satyra na social media. Czarny humor i groteska mieszają się tu ze społeczną refleksją, a wydarzenia szybko nabierają niespodziewanego tempa. Całość opowiadana jest w intrygujący formalnie sposób znakomicie przystający do poetyki współczesnego internetu, dzięki czemu „Spree” wygląda jak jedyna w swoim rodzaju ekranizacja „GTA” doprawiona nawiązaniami do „American Psycho”. Patrzy się na to trochę jak na kompilacje wypadków z rosyjskich ulic – wiemy, że nie powinniśmy oglądać, ale nie możemy oderwać wzroku.

„Studio 666” USA, dozwolony od lat 15, komedia/horror. Foo Fighters, by nagrać swoją długo oczekiwaną, dziesiątą płytę, przenoszą się do tajemniczej rezydencji na obrzeżach Los Angeles. Ogromna posiadłość szybko okazuje się nawiedzona, a kiedy lider zespołu Dave Grohl zostaje opętany przez żądne krwi, nadprzyrodzone siły, na włosku zawisa nie tylko nagranie nowego albumu, ale i życie pozostałych członków grupy. W rolach głównych występują Dave Grohl, Nate Mandel, Pat Smear, Taylor Hawkins, Chris Shiflett, Rami Jaffee.

„Wilkołaki są wśród nas” USA, dozwolony od lat 15, komedia/horror. Pewnej mroźnej nocy burza śnieżna odcina od świata małe amerykańskie miasteczko, do którego przyjechał właśnie nowy, ambitny sierżant Finn. Gdy mieszkańcy odkrywają, że w okolicy zaczyna grasować tajemnicza bestia, ukrywają się w domach, aby przetrwać noc. Finn razem ze zdyscyplinowaną pracownicą poczty Cecily zostają zamknięci w lokalnej gospodzie razem z grupą ekscentrycznych mieszkańców. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę, której rozwiązanie znajduje się bliżej niż myślą. W rolach głównych występują Sam Richardson, Milana Vayntrub, George Basil.

„Psycho Goreman” Kanada, dozwolony od lat 15, komedia/horror. „Psycho Goreman” to najntisowy z ducha list miłosny do praktycznych efektów specjalnych, krwawej rozwałki i totalnego filmowego szaleństwa. Reżyser Steven Kostanski (znany z „The Void”) puszcza wodzę fantazji i pozwala sobie na stworzenie filmu, który wszyscy chcielibyśmy obejrzeć jako dzieciaki – krwawej, wulgarnej i zupełnie pozbawionej hamulców opowieści o napędzanym żądzą zniszczenia kosmicie, który przybywa na Ziemię i wpada w sidła małej (choć równie wrednej!) dziewczynki. Kosmiczna zagłada jeszcze nigdy nie była tak zabawna. Występują Nita-Josse Hanna, Owen Myre, Matthew Ninaber, Adam Brooks.

„Podpalaczka” USA, dozwolony od lat 15, horror, piątek, niedziela, poniedziałek i środa – godziny 14.30, 17, 19.15, 21.15, sobota – godziny 14.40, 16.30, 19.15, 21.15, wtorek – godziny 14.40, 17, 19.15, 21.15, czwartek – godziny 15, 17, 19.15, 21.15. W nowej adaptacji kultowego bestselleru Stephena Kinga „Podpalaczka” dziewczyna o imieniu Charlie McGee jest obdarzona rzadkim darem pirokinezy, czyli zaprószania ognia. Ta niezwykła zdolność to wielkie niebezpieczeństwo dla dziewczynki. Jej rodzice robią wszystko, aby mogła ona wieść w miarę normalne życie. Przez ponad dekadę, Andy (Zac Efron) i Vicky (Sydney Lemmon) uciekają, desperacko próbując ukryć Charlie ( Ryan Kiera Armstrong) przed agencją federalną, która chciałaby wykorzystać niezwykły dar dziewczynki do produkcji broni masowego rażenia. Andy nauczył Charlie, jak rozładować moc, która jest wyzwalana przez gniew lub ból. Ale kiedy Charlie kończy 11 lat, ogień staje się coraz trudniejszy do opanowania. Gdy przypadkowo zostaje ujawniona lokalizacja rodziny, agent (Michael Greyeyes) zostaje wysłany, aby wytropić rodzinę i złapać Charlie. Dziewczyna ma zupełnie inne plany.

„Doktor Strange w multiwersum obłędu” USA, dozwolony od lat 12, fantasy/przygodowy, 2D z dubbingiem: piątek, niedziela i wtorek – godziny 11..40, 16.40, 17.30, sobota i środa – godziny 11.50, 16.40, 17.30, poniedziałek – godziny 16.40, 17.30, środa – godzina 9.30, czwartek – godziny 14, 16.40, 17.30; 2D z napisami: piątek – godziny 14.40, 19.30, 20.20, 22.15, sobota, niedziela, poniedziałek i środa – godziny 14.40, 19.30, 20.20, 21.30, wtorek – godziny 14.30, 19.30, 20.20, 21.30, czwartek – godziny 19.30, 20.20, 21.30; 3D z dubbingiem: piątek, sobota, niedziela, wtorek i środa – godzina 11, poniedziałek – godzina 11.45, czwartek – godzina 11.40, 3D z napisami: piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godzina 13.50; 2D z dubbingiem ATOMS: piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godzina 15.40; 2D z napisami ATMOS: piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godzina 18.30. Film wprowadza i rozwija pojęcie wieloświata do uniwersum Marvela. Wyrusz w nieznane z doktorem Strangem, który z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników przemierza zaskakujące i niebezpieczne alternatywne światy, tocząc walkę z tajemniczym wrogiem. W rolach głównych występują Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong.

„Igrzyska zwierzaków” Australia/USA, bez ograniczeń, dubbing, animowany, piątek, niedziela, poniedziałek i środa – godziny 10.20, 12.40, 16.30, sobota – godziny 10.20, 12.40, 15, wtorek – godziny 11.20, 12.30, 16.30, czwartek – godziny 10.20, 14.50, 16.30. Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Croco Dilla. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

„Wiking” USA/Wielka Brytania, dozwolony od lat 15, dramat, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek i środa – godzina 20.45, czwartek – godzina 19.45. Młody książę Amleth (Alexander Skarsgard)jest u progu stania się mężczyzną, gdy jego ojciec, król Aurvandil War Raven (Ethan Hawke), zostaje brutalnie zamordowany przez wuja Fjolnira (Claes Kasper Bang), który porywa matkę chłopca - księżną Gudrún (Nicole Kidman). Uciekając łodzią ze swojego królestwa, dziecko poprzysięga zemstę. Dwie dekady później Amleth jest wikingiem najeżdżającym słowiańskie wioski, gdzie pewna czarownica (Björk), przypomina mu o jego przysiędze: pomścić ojca, ocalić matkę, zabić wuja. Podróżując na statku z niewolnikami do Islandii, Amleth dostaje się na farmę swojego wuja z pomocą Olgi (Anya Taylor-Joy), zniewolonej słowiańskiej kobiety - i wyrusza, by dotrzymać przysięgi.

„Sonic 2. Szybki jak błyskawica” Japonia/USA, dozwolony od lat 7, dubbing, animowany, piątek – godziny 9.15, 12.30, 15.15, 18, sobota – godziny 12.30, 15.15, 17, 18, niedziela – godziny 15.15, 18, poniedziałek – godziny 12.30, 15.15, wtorek – godziny 10, 12.40, 15.20, 18, środa – godzinyy 12.30, 15.15, 18, czwartek – godziny 9.30, 12.30, 15.15. Sonic to tak naprawdę niebieska kulka superenergii. Jego moc przyciąga złoczyńców, dlatego Sonic musiał uciec ze swej planety, w czym pomogły mu magiczne złote pierścienie. Znalazł się na zupełnie nowej planecie – Ziemi. Jeż i jego najlepszy przyjaciel Tom łączą siły, aby powstrzymać geniusza zła – doktora Robotnika przed planem przejęcia władzy nad światem.

„44 koty” Włochy, bez ograniczeń, ukraiński dubbing, piątek, sobota, niedziela i środa - godzina 10.10, poniedziałek – godzina 12.10, wtorek – godzina 10, czwartek – godzina 12. Codzienne przygody czterech kotów, Lampo, Milady, Pilou i Klopsika, które razem tworzą zespół muzyczny, nazwany Arcykoty. Wokalistą i głównym gitarzystą grupy jest pręgowany kot Lampo. Wszystkie koty są bezdomne i postanawiają zaadaptować stary garaż na miejsce swoich spotkań. Jak się później okaże to pomieszczenie stanie się także punktem zgromadzeń innych bezdomnych kotów z całej okolicy.

„Fucking Bornholm” Polska, dozwolony od lat 15, dramat/komedia, piątek, niedziela, poniedziałek, wtorek i środa – godziny 15, 18.45, 21, sobota i czwartek – godziny 18.45, 21. Grupa przyjaciół wybiera się z dziećmi na tradycyjny wyjazd na długi weekend, który od lat spędzają na duńskiej wyspie Bornholm. Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. Każda z par sprawia wrażenie szczęśliwej, ale czy tak jest naprawdę? Czy żyją pozorami? W rolach głównych występują Agnieszka Grochowska, Maciej Stuhr, Grzegorz Damięcki.

„Oczy Tammy Faye” USA, dozwolony od lat 15, dramat/biograficzny, poniedziałek – godzina 18. Niezwykła historia sukcesów i niepowodzeń telewizyjnej ewangelistki Tammy Faye Bakker. W latach 70. i 80. ubiegłego stulecia Tammy Faye i jej mąż Jim Bakker zbudowali od podstaw największą na świecie religijną sieć medialną oraz chrześcijański park rozrywki. Tammy cieszyła się szczególnym szacunkiem, głosząc przesłanie miłości, akceptacji i prawa do szczęścia. Do legendy przeszła nie tylko jej otwartość i życzliwość wobec ludzi z różnych środowisk, ale również jej wyjątkowy głos i charakterystyczny makijaż. Jednak nieprawidłowości finansowe, intrygi konkurentów oraz skandale doprowadziły do upadku misternie skonstruowanego imperium.  

„Biały potok” Polska, dozwolony od lat 15, komedia obyczajowa, czwartek – godziny 13, 18. Komedia pomyłek o problemach dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw. Michał i Ewa prowadzą stateczne życie, podporządkowane pracy i drugiej ciąży. Mieszkający po sąsiedzku Kasia i Bartek borykają się z problemami finansowymi. Niespodziewanie dla wszystkich, podczas kłótni Kasia wyjawia mężowi, że łączy ją coś więcej z Michałem. Przyjaźń i miłość w jednej chwili stają pod znakiem zapytania. Wzajemne podejrzenia, powiązania finansowe oraz niewinne z pozoru kłamstwa nakręcają spiralę nieporozumień. Emocje sięgają zenitu. Na dodatek w małżeński spór angażują się windykatorzy, policja oraz wścibski sąsiad. Chaos narasta mnożąc zabawne sytuacje aż do finału, który okaże się szansą na uratowanie obydwu małżeństw. Czy wszyscy z niej skorzystają?

„Za duży na bajki” Polska, dozwolony od lat 7, familijny, ukraiński dubbing, piątek, niedziela, poniedziałek i środa – godzina 12, sobota, wtorek i czwartek – godzina 12.15; polski dubbing: środa – godzina 8. W życiu Waldka (Maciej Karaś), wypełnionym głównie grami komputerowymi, następuje prawdziwe trzęsienie ziemi. Na czas nieobecności mamy (Karolina Gruszka) zostaje pod opieką szalonej i nieprzewidywalnej ciotki (Dorota Kolak), która wprowadza, obcą mu jak dotąd, dyscyplinę i narzuca nowe obowiązki. Ale choć nietuzinkowa krewna funduje Waldkowi prawdziwy obóz przetrwania, chłopak otrzymuje od niej przy okazji najcenniejszą lekcję życia.

„Liubov i blohery” Ukraina, dozwolony od lat 15, komedia, niedziela – godzina 12.30. Miasto Kahaplyk wkrótce będzie miało znowu wybory, znowu skorumpowany burmistrz, znowu to samo. Pięć gwiazd Instagrama przyjeżdża, aby naprawić reputację burmistrza. Czekają na nich przygody, prawdziwy spisek i, oczywiście, historia prawdziwej miłości.

„Detektyw Bruno” Polska, dozwolony od lat 9, familijny, sobota – godzina 10.30. Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial „Detektyw Bruno”. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w poszukiwanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania. Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia! W rolach głównych występują Iwo Rajski, Piotr Głowacki, Karolina Gruszka, Ireneusz Czop.

„Downton Abbey: Nowa epoka” USA/Wielka Brytania, dozwolony od lat 15, dramat/kostiumowy, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek i środa – godziny 13.45, 17.15, 20, czwartek – godziny 14.30, 17.15, 20. Tym razem film zabierze nas na Riwierę Francuską. Dowiemy się o tajemniczej przeszłości Violet Crawley (Maggie Smith). Dla Crawleyów będzie to bardzo ważna podróż, która pozwoli im na nowo poznać historię rodziny. Światło ujrzą nieznane dotąd fakty. Nie oznacza to, że w Downtown Abbey nic ciekawego nie będzie się działo. Do rezydencji przyjedzie ekipa filmowa. Okaże się, że będzie miało to zaskakujące konsekwencje dla arystokratów.

„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” USA, dozwolony od lat 10, dubbing, fantasy/przygodowy, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, środa i czwartek – godzina 10.40, wtorek – godzina 10. Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

„Nawet myszy idą do nieba” Czechy/Francja/Polska/Słowacja, bez ograniczeń, dubbing, animowany/przygodowy, piątek, niedziela i środa – godzina 10.30, sobota i wtorek – godzina 10.10, czwartek – godzina 10.40. Czy mysz i lis mogą być przyjaciółmi? Kiedy uparta Czmyszka i strachliwy Rudeusz trafiają do nieba, nic na to nie wskazuje. W nowym świecie muszą porzucić swoje instynkty i stawić czoła fantastycznej przygodzie. Dokąd zaprowadzi ich ta niezwykła podróż? Mała Czmyszka usilnie stara się udowodnić wszystkim swoją odwagę. Aby tego dokonać, zaryzykuje nawet spotkanie z drapieżnikiem! Jej śmiała próba kończy się jednak w zupełnie niespodziewany sposób. Myszka trafia do niezwykłej krainy, gdzie na swojej drodze spotyka bojaźliwego liska Rudeusza. Czy tak różni bohaterowie będą w stanie się dogadać? W nowym miejscu bardzo łatwo wpaść w opały! Mimo początkowej niechęci postanawiają wspólnie odkryć tajemnice niezbadanych i zaskakujących zaświatów. Czy sprostają nowym wyzwaniom i niecodziennej przygodzie?

„To nie wypanda” USA, bez ograniczeń, dubbing, animowany, wtorek – godzina 9.30. W filmie poznajemy Mei Lee, pewną siebie trzynastolatkę, szkolną kujonkę i idealną, nie sprawiającą kłopotów córkę. Jednak czas dojrzewania zmieni dotychczas uporządkowany świat dziewczyny w totalny chaos. Jej nadopiekuńcza, by nie powiedzieć natrętna, mama Ming nie odstępuje jej na krok, co tylko pogłębia frustrację nastolatki. A jakby tego było mało, za każdym razem, gdy Mei odczuwa silne emocje, czyli praktycznie zawsze, zmienia się w ogromną pandkę rudą.

„Uncharted” USA, dozwolony od lat 12, dubbing, poniedziałek – godzina 10, czwartek – godzina 9.15. Filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a. Tylko jego sprawność, tylko jego intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota - El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake'a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan oraz przebojowa dziennikarka Elena Fisher.

„Wiki i jej sekret” Francja, dozwolony od lat 7, dubbing, familijny/komedia, poniedziałek – godzina 10. Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem. Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, Wiki za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia Świętokrzyskie
Dodaj ogłoszenie