Kino „Etiuda” w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na animację...

  Kino „Etiuda” w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na animację „Biały Kieł”, polską komedię „Juliusz” i horror „Zakonnica”

  Joanna Tomusiak

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kino „Etiuda” w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na animację „Biały Kieł”, polską komedię „Juliusz” i horror „Zakonnica”
  1/4
  przejdź do galerii
  Program kina od piątku, 14 września, do czwartku, 20 września


  „Biały Kieł” Francja/USA/Luksemburg, bez ograniczeń, dubbing, animowany, piątek, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godzina 15.30. Biały Kieł to rezolutny i bardzo nietypowy szczeniak – mieszanka psa i wilka. Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, więc szybko się uczy, jak przetrwać w mroźnych i nieprzyjaznych krainach dzikiej północy.
  Niestety szczeniak gubi się i odłącza od rodziny. Z pomocą przychodzi mu wódź indiańskiego plemienia, który przygarnia go do swojej wioski. Pośród nowych przyjaciół, Biały Kieł szybko dorasta i uczy się współpracy z innymi psami i członkami wspólnoty. Niestety na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek. Na szczęście z pomocą przychodzą mu dobrzy ludzie. Wielka przygoda, która czeka Białego Kła, odkryje przed nim jego prawdziwą naturę i da mu pełną miłości lekcję na całe życie.  „Juliusz” Polska, dozwolony od lat 15, komedia, piątek, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godziny 17, 19. Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki, którego głównym problemem w życiu jest jego ojciec – nieustająco imprezujący artysta malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota. Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą. W rolach głównych występują Wojciech Mecwaldowski, Jan Peszek, Anna Smołownik.  „Zakonnica” USA, dozwolony od lat 15, horror, piątek, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godzina 20.45. Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan do Rumunii, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale także swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią demonicznej zakonnicy. Opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami. W rolach głównych występują Demian Bichri, Taissa Farmiga, Jonas Blaquet.

  Zobacz galerię


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Przygotowanie grzybów - krok po kroku - do spożycia, suszenia, mrożenia, marynowania
  Praca marzeń, czyli TOP 10 wyjątkowych stanowisk pracy

  TOP 10 polskich przysmaków w zagranicznym wydaniu


  Oglądasz KUCHENNE REWOLUCJE? Oto QUIZ dla ciebie

  Muszka owocówka. 10 sposobów jak się jej pozbyć z kuchni

  Najdziwniejsze pytania w "Milionerach" [QUIZ]


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo