Klacze ze stadniny w Michałowie na prestiżowej aukcji Pride of Poland. Licytowano źrebięta, które... dopiero przyjdą na świat [ZDJĘCIA]

Krzysztof Wieczorek
180 tysięcy euro za klacze sprzedane podczas aukcji Pride o Poland otrzyma Stadnina Koni w Michałowie. Dodatkowe 70 tysięcy euro, to nagroda za zdobycie przez michałowskiego rocznego ogiera Ferrum tytułu Best in Show Narodowego Pokazu Koni Arabskich 2020 w Janowie Podlaskim.ZOBACZ ZAPIS TRANSMISJIOd 7 do 10 sierpnia 2020 roku na terenie Stadniny Koni w Janowie Podlaskim odbywa się 42. Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi. Najpierw odbył się Narodowy Pokaz Koni Arabskich, po nim 51. Aukcja Pride of Poland. Na poniedziałek zaplanowany został Summer Sale. >>> ZOBACZ ZDJĘCIA KONI, KTÓRE ZOSTANĄ WYSTAWIONE PODCZAS SUMMER SALE  W Narodowym Pokazie Koni Arabskich Czystej Krwi – spośród michałowski koni - najlepiej oceniony został roczny ogier Ferrum, który zdobył tytuł Best in Show Narodowego Pokazu Koni Arabskich 2020. W kategorii klaczy młodszych największe uznanie wśród sędziów zdobyła Elgarolia. W kategorii klaczy starszych drugie miejsce zajęła Emandorissa. Z kolei wśród ogierów młodszych trzeci był Pointer.   W niedzielę, 9 sierpnia w wieńczącej pokaz 51. Aukcji Pride of Poland wzięło udział sześć klaczy ze stadniny w Michałowie oraz dwa źrebięta, które dopiero… mają przyjść na świat. - Chodzi o źrebięta utytułowanych klaczy Emandoria oraz Wieża Mocy. Klacze są źrebne i do Janowa nie pojechały, ale licytujący będą mogli kupić ich źrebięta – wyjaśnia Marek Romański prezes Stadniny Michałów.I właśnie od źrebiąt, które przyjdą na świat w przyszłym roku rozpoczął się udział michałowskich klaczy w niedzielnej aukcji. Źrebię Emandorii, którego licytacja rozpoczęła się od kwoty 30 tysięcy euro ostatnie sprzedane zostało za 70 tysięcy euro. Taką cenę zaproponował przedstawiciel kupca ze Szwajcarii. Źrebię przyjdzie na świat w marcu przyszłego roku.Z niedzielnej licytacji zostało wycofane źrebię drugiej z michałowskich klaczy – Wieży Mocy.Spośród wystawionych na niedzielne aukcji michałowski klaczy, udało się sprzedać jeszcze dwie: Gandaharę, której licytacja zaczęła się od 10 tysięcy euro, a zakończyła na 15 tysiącach oraz Lawinię – kwota wyjściowa 50 tysięcy euro; poszła za 95 tysięcy euro do kupca z Belgii. Do stadniny w Michałowie wrócą: Esmora, Florissima, Emily, Frazza  Siedem klaczy i jeden ogier z Michałowa zostaną wystawione podczas Summer Sale, który odbędzie się w poniedziałek, 10 sierpnia.
180 tysięcy euro za klacze sprzedane podczas aukcji Pride o Poland otrzyma Stadnina Koni w Michałowie. Dodatkowe 70 tysięcy euro, to nagroda za zdobycie przez michałowskiego rocznego ogiera Ferrum tytułu Best in Show Narodowego Pokazu Koni Arabskich 2020 w Janowie Podlaskim.ZOBACZ ZAPIS TRANSMISJIOd 7 do 10 sierpnia 2020 roku na terenie Stadniny Koni w Janowie Podlaskim odbywa się 42. Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi. Najpierw odbył się Narodowy Pokaz Koni Arabskich, po nim 51. Aukcja Pride of Poland. Na poniedziałek zaplanowany został Summer Sale. >>> ZOBACZ ZDJĘCIA KONI, KTÓRE ZOSTANĄ WYSTAWIONE PODCZAS SUMMER SALE W Narodowym Pokazie Koni Arabskich Czystej Krwi – spośród michałowski koni - najlepiej oceniony został roczny ogier Ferrum, który zdobył tytuł Best in Show Narodowego Pokazu Koni Arabskich 2020. W kategorii klaczy młodszych największe uznanie wśród sędziów zdobyła Elgarolia. W kategorii klaczy starszych drugie miejsce zajęła Emandorissa. Z kolei wśród ogierów młodszych trzeci był Pointer. W niedzielę, 9 sierpnia w wieńczącej pokaz 51. Aukcji Pride of Poland wzięło udział sześć klaczy ze stadniny w Michałowie oraz dwa źrebięta, które dopiero… mają przyjść na świat. - Chodzi o źrebięta utytułowanych klaczy Emandoria oraz Wieża Mocy. Klacze są źrebne i do Janowa nie pojechały, ale licytujący będą mogli kupić ich źrebięta – wyjaśnia Marek Romański prezes Stadniny Michałów.I właśnie od źrebiąt, które przyjdą na świat w przyszłym roku rozpoczął się udział michałowskich klaczy w niedzielnej aukcji. Źrebię Emandorii, którego licytacja rozpoczęła się od kwoty 30 tysięcy euro ostatnie sprzedane zostało za 70 tysięcy euro. Taką cenę zaproponował przedstawiciel kupca ze Szwajcarii. Źrebię przyjdzie na świat w marcu przyszłego roku.Z niedzielnej licytacji zostało wycofane źrebię drugiej z michałowskich klaczy – Wieży Mocy.Spośród wystawionych na niedzielne aukcji michałowski klaczy, udało się sprzedać jeszcze dwie: Gandaharę, której licytacja zaczęła się od 10 tysięcy euro, a zakończyła na 15 tysiącach oraz Lawinię – kwota wyjściowa 50 tysięcy euro; poszła za 95 tysięcy euro do kupca z Belgii. Do stadniny w Michałowie wrócą: Esmora, Florissima, Emily, Frazza Siedem klaczy i jeden ogier z Michałowa zostaną wystawione podczas Summer Sale, który odbędzie się w poniedziałek, 10 sierpnia. archiwum

Od 7 do 10 sierpnia 2020 roku na terenie Stadniny Koni w Janowie Podlaskim odbywa się 42. Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi. Najpierw odbył się Narodowy Pokaz Koni Arabskich, po nim 51. Aukcja Pride of Poland. Na poniedziałek zaplanowany został Summer Sale.

W Narodowym Pokazie Koni Arabskich Czystej Krwi – spośród michałowski koni - najlepiej oceniony został roczny ogier Ferrum, który zdobył tytuł Best in Show Narodowego Pokazu Koni Arabskich 2020. W kategorii klaczy młodszych największe uznanie wśród sędziów zdobyła Elgarolia. W kategorii klaczy starszych drugie miejsce zajęła Emandorissa. Z kolei wśród ogierów młodszych trzeci był Pointer.
W niedzielę, 9 sierpnia w wieńczącej pokaz 51. Aukcji Pride of Poland wzięło udział sześć klaczy ze stadniny w Michałowie oraz dwa źrebięta, które dopiero… mają przyjść na świat.
- Chodzi o źrebięta utytułowanych klaczy Emandoria oraz Wieża Mocy. Klacze są źrebne i do Janowa nie pojechały, ale licytujący będą mogli kupić ich źrebięta – wyjaśnia Marek Romański prezes Stadniny Michałów.
I właśnie od źrebiąt, które przyjdą na świat w przyszłym roku rozpoczął się udział michałowskich klaczy w niedzielnej aukcji. Źrebię Emandorii, którego licytacja rozpoczęła się od kwoty 30 tysięcy euro ostatnie sprzedane zostało za 70 tysięcy euro. Taką cenę zaproponował przedstawiciel kupca ze Szwajcarii. Źrebię przyjdzie na świat w marcu przyszłego roku.
Z niedzielnej licytacji zostało wycofane źrebię drugiej z michałowskich klaczy – Wieży Mocy.
Spośród wystawionych na niedzielne aukcji michałowski klaczy, udało się sprzedać jeszcze dwie: Gandaharę, której licytacja zaczęła się od 10 tysięcy euro, a zakończyła na 15 tysiącach oraz Lawinę – kwota wyjściowa 50 tysięcy euro; poszła za 95 tysięcy euro do kupca z Belgii. Do stadniny w Michałowie wrócą: Esmora, Florissima, Emily, Frazza
Siedem klaczy i jeden ogier z Michałowa zostaną wystawione podczas Summer Sale, który odbędzie się w poniedziałek, 10 sierpnia.
ZOBACZ ZDJĘCIA KONI, KTÓRE ZOSTANĄ WYSTAWIONE PODCZAS SUMMER SALE

Sklepowy patriotyzm, to polska specjalność.

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

g
gosc

Je bane wolactwo , nawet zaborcy tego nie zniszczyli.

Dodaj ogłoszenie