Klasa A, grupa 1. Komplet Nidzianki

KAR
Victoria Górki Szczukowskie pokonała w niedzielnym meczu Victorię Mniów 4:0. Trzy gole w tym spotkaniu strzelił Piotr Gil.

Piast Chęciny - Granat II Skarżysko 0:3 (0:2), Piotr Sobański 35, Michał Bator 42, Mateusz Witkowski 68.
Granat II: Drabik - Koperek, Kowalik, Bator, Rogalski - P. Rzeszowski, Sułek (85 Rożkiewicz), P. Burys, Sobański - Witkowski (77 Malicki), Pisarek (70 Kwaśniewski).

- Było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Zwycięstwo 3:0 to najmniejszy wymiar kary dla Piasta, ponieważ sytuacji sam na sam z bramkarzem zespołu z Chęcin nie wykorzystali: w 10 minucie Piotr Sobański, w 15 minucie Mateusz Witkowski oraz w 30 minucie Daniel Pisarek. Gospodarze tylko raz zagrozili naszej bramce, ale po strzale jednego z zawodników Piasta piłkę z linii bramkowej wybił nasz obrońca - mówi Seweryn Dejworek, trener rezerw Granatu Skarżysko.

Victoria Mniów - Victoria Górki Szczukowskie 0:4 (0:1), Łukasz Szymczyk 25, Piotr Gil 60, 68, 75.
Victoria GS: I. Domagała - Firlej (70 Jóźwik), Czerwiak, D. Domagała, Biesaga - Parszewski, Czerwiak, Szymczyk, Malarczyk - Filipiak (46 Szafarczyk), Gil.

Zryw Skroniów - Dąb Nagłowice 3:1 (2:0), Łukasz Krakowski 5, Wojciech Ziółkowski 8, Wojciech Faryna 65 - Piotr Wójcik 68.
Zryw: Koczaj - Wyrozumski (75 Koncewicz), Kwiatkowski (80 Krzysztofik), Pańtak, Ziółkowski - Kaleta (55 Karnia), Woźnica, Magiera, Faryna - Krakowski (65 Pawlikowski), Łoboda.

- W pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę. W drugiej części meczu goście stworzyli sobie kilka podbramkowych sytuacji - mówi Mariusz Kośmider, trener Zrywu Skroniów.

GKS Górno - LKS Bolmin 3:1 (1:0), Piotr Wąś 36, Bartosz Sot 57, Robert Radek 70 - Przemysław Nowak 89.
GKS: K. Waldon - R. Kaleta, M. Waldon, Krzysiek, K. Kaleta - Kumorowski (70 Cisak), Zielonka, Wąś (60 Morawski), Kowalik - Sot (60 Janus), Radek (70 J. Kaleta).

Gród Ćmińsk - Nidzianka Bieliny 1:5 (1:2), Mariusz Galus 13 - Sebastian Satro 8, 70, Szczepan Maciejski 42, Dominik Sito 55, Szymon Bochniak 62.
Nidzianka: Bera - S. Maciejski, Banasik, Mateusz Pindral, Marcin Pindral - Bąk (68 Kobyłecki), Adamczyk, Kowalczyk (80 Majczak), Sito (82 Zielonka) - Bochniak, Satro.

- Pierwsza połowa była wyrównana, ale w drugiej części meczu nasza dominacja nie podlegała dyskusji - mówi Andrzej Wiącek, trener Nidzianki Bieliny.

Astra Suchedniów - MKS Stąporków 2:2 (2:1), Marcin Więckowski 24, Łukasz Rumiński 37 z karnego - Paweł Rybicki 27, Artur Polakowski 55.

Polanie Pierzchnica - Zieleń Żelisławice-Secemin 1:1 (1:1) , Damian Detka 30 - Artur Fira 32 z karnego.

Najlepsi strzelcy: 9 - Jakub Majewski (Polanie), 8 - Szymon Bochniak (Nidzianka), 6 - Artur Fira (Zieleń), 4 - Damian Miernik (Zieleń), Dominik Sito (Nidzianka), Robert Radek (Górno).