Klasa A, grupa 1. Wyniki 10. kolejki. Sędzia przerwał spotkanie

red
Artykuł aktualizowany w miarę napływania wyników spotkań.

MSS-Klonówka Masłów - Piast Chęciny 0:2 (0:1). Bramki: Piotr Brzoza 43, Dominik Lis 49

Samson Samsonów - Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn - mecz został przerwany w 15. minucie. Zawodnik gospodarzy Wojciech Jagodziński po otrzymaniu drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartki nie chciał opuścić boiska. W związku z zaistniałą sytuacją sędzia Robert Budny zakończył spotkanie. Rozstrzygnięciem meczu zajmie się Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

Awantura na meczu. Policja badała trzeźwość arbitra i piłkarza! - czytaj więcej

Victoria Mniów - Lechia Strawczyn 3:6 (2:5)

Bramki: Karol Grabka 24, Mateusz Łukasiewicz 39, Jakub Pasierbek 56 - Albert Zajęcki 2, 10, 21, 45, Mirosław Gałęziowski 26, Krzysztof Kasprzyk 59.

Partyzant Wodzisław - Nida Sobków 1:2 (1:0)

Bramki: Karol Słonina 22 - Adrian Ksel 48, Krzysztof Brzeziński (samobójcza) 74.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Zryw Skroniów 1:0 (1:0)

Bramka: Hubert Pietras 24.

Politechnika: Pacanowski - Bębacz, Buras, Wodecki, Kosiński - Salwowski, Łebek, Krzeszowiak, Tekiel (76. Kozieł) - Kubicki, Pietras.

MSS-Klonówka Masłów - Piast Chęciny 0:2 (0:1)

Bramki: Piotr Brzoza 43, Dominik Lis 49.

Piast: Babiarski - Sinkiewicz, Gryń, Ogonowski, Gajos (71. Ziopaja) - Brzoza, Lis (85. Dulęba), Kurzawa (85. Kuś), Puchała (46. J. Zawadzki) - Włosiński, Niechciał.

GLKS Fałków - Skała Tumlin 3:1 (2:0)

Bramki: Arkadiusz Karpiński 29, Michał Fornal 45, Sebastian Milcarz 49 - Łukasz Hyb 75.

Astra Piekoszów - Bucovia Bukowa 0:2 (0:1)

Bramki: Konrad Stefańczyk 43, Michał Jamrozik 90.

Bucovia: Mierzwa - Jędrzejak (85. Sielecki), Szczepara, Jamrozik, Stefańczyk - J. Bąk (77. Nowak), Ptak, Wilk, Sójka - Tatar (46. Mazur), Ł. Bąk.

Dąb Nagłowice - Piaskowianka Piaski 3:0 (1:0)

Bramki: Marcin Motyczyński 38, Szymon Wasik 80, Łukasz Koczanoski 89.

Najlepszy strzelc: 18 - Albert Zajęcki (Lechia).

Ocenia kolejkę

Dużo kontrowersji wzbudził mecz w Samsonowie, który po kwadransie przerwał arbiter. Gracz gospodarzy nie chciał opuścić boiska.

Marian Haczkiewicz, trener Bucovii:

Najlepszy strzelec: 18 - Albert Zajęcki (Lechia).

Marian Haczkiewicz, trener Bucovii: - Niespodzianką jest porażka lidera, czyli Zrywu z Politechniką 0:1. My również sprawiliśmy niespodziankę wygrywając w Piekoszowie z mocną Astrą. Dziwi mnie sytuacja w Samsonowie. Z tego, co słyszałem dużo winy w tym, że mecz został przerwany ponosi sędzia.