Klasa A, grupa 1. Zwycięstwa Tęczy i MSS-Klonówka

Kamil Markiewicz
W weekend odbyły się zaległe spotkania. Tęcza Gowarczów wygrała z Victorią Mniów 3:1, a MSS-Klonówka Masłów pokonał Topspin Promnik 6:1.

Tęcza Gowarczów - Victoria Mniów 3:1 (2:0)

Bramki: Grzegorz Gałązka 31, 33, Marcin Cieślik 80 - Michał Kwaskowicz 85.

Tęcza: Ł. Arcab - M. Arcab, Skowron (34. Ziębaczewski), Więckowski, Pielarz - Marcin Cieślik, Gałązka (80. Ferensztajn), H. Cieślik, Sołtuniak (60. Bakura) - Sidor, Mateusz Cieślik (85. Faliński).

Mecz odbył się w Mniowie, ze względu na zły stan boiska w Gowarczowie. Gospodarzem pojedynku była Tęcza. Od 50 minuty ekipa z Gowarczowa grała w osłabieniu. Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Hubert Cieślik. W 70 minucie Victoria nie wykorzystała rzutu karnego. Strzał Michała Nowaka obronił Łukasz Arcab.

- Graliśmy na grząskim boisku. Mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ przeciwnicy mieli kilka groźnych sytuacji, ale byli nieskuteczni - powiedział Paweł Skowron, grający trener Tęczy.

MSS-Klonówka Masłów - Topspin Promnik 6:1 (3:1)

Bramki: Cezary Zarzycki 30, 55, 70, Karol Kołda 36, Kamil Makocki 42, Artur Skowron 86 - Piotr Śliwa 22.

Najlepsi strzelcy: 14 - Jakub Bodzioch (Astra), 12 - Daniel Gładysz (Orlęta), Kamil Wijas (ŁKS), 10 - Marcin Snoch (Sokół), Grzegorz Gałązka (Tęcza), 9 - Sebastian Blicharski (Astra), 8 - Marcin Cieślik (Tęcza), 7 - Łukasz Cieślikiewicz (Piast), Daniel Łukasik (Sokół), Cezary Zarzycki (MSS-Klonówka).