Klasa A, grupa 2. 7 Goli beniaminka i przerwany mecz z powodu ulewy

Dorota Kułaga
Świetnie rozpoczęły sezon drużyny Świtu Ćmielów i GKS Obrazów, który jest beniaminkiem. Mają komplet punktów i bramki 9-0

MSS Klonówka MasŁów - UKS Baćkowice 2:2 (0:0)

Bramki: Dawid Janaszek 47, Konrad Kozubek 55 - Bartosz Siwoń 75, Marcin Kargul 88.

Świt Ćmielów - GKS Górno 3:0 (2:0)

Bramki: Arkadiusz Michałowski 9, Tomasz Stawiarski 11, Przemysław Romanowski 64.

Świt: Kruzel - Molęda, Romanowski, Cichocki, Sarna - A. Mularski (66. Rożniata), Kiljański (75. M. Mularski), Kotwa (46. Gajewski), Michałowski - Stawiarski, Relikowski (63. Stępień).

Nidzica Dobiesławice - Zorza Tempo Pacanów 1:1.

Mecz przerwany po pierwszej połowie.

Bramki: Dominik Jaworski 30 - Tomasz Kopacki 15.

-Druga połowa nie została wznowiona ze względu na ulewę i zalane boisko. Wszystko wskazuje na to, że w innym terminie zagramy drugie 45 minut - powiedział Adam Idziak, trener Nidzicy.

LZS Samborzec - Piast Osiek 2:0 (0:0)

Bramki: Wojciech Gawroński 57, Damian Mądry 83.

LZS: Woźniak - Ciach (90. Koryciński), Serafin, Kiliański, Olech - Adamczyk, Gawroński (85. Zioło), Kruczek (85. Strojewski), Kopeć (72. Kotyra) - Pawlik, Mądry.

Pierwszą bramkę zdobył grający trener Wojciech Gawroński, a wynik strzałem z kilku metrów ustalił Damian Mądry.

Koprzywianka Arka Koprzywnica - GKS Obrazów 0:7 (0:4)

Bramki: Damian Lipiec 23, 48, 85, Paweł Hammer 26, Karol Lasek 37, Krystian Karasiński 43, Mateusz Zimoląg 90.

GKS: Zioło (85. Jaworski) - Lasek, Woś, P. Zi-moląg, Pruś - Mazur (75. Gajda), Meszek, Karasiński (60. Obrębski), Sadok - Hammer (60. M. Zimoląg), Lipiec.

-Gospodarze nie mieli żadnej bramkowej okazji, nasza wyższość w tym meczu nie podlegała dyskusji - powiedział Robert Marzec, trener beniaminka z Obrazowa.

Agricola Łoniów - Baszta Rytwiany 0:2 (0:0)

Bramki: Mateusz Wicik 70, 85.

Baszta: Rosiek - Gardyński, Buba, Maj (75. Wach) - Chyliński (60. Golba), Zaliński, Pentek (80. Dzieciuch), Zdziuch - Wicik - Bajur, Witek.

Wisła Nowy Korczyn - Jawornik Gorzków 5:3 (3:1)

Bramki: Filip Dudek 5, Michał Piotrowski 19 z karnego, Dominik Sobczyk 23, Mirosław Słoń 53, Robert Ciekalski 61 - Norbert Wątek 40, 82, Marcin Wątek 67.

Wisła: Borczuch - Kwiecień (80. Zając), Dudek (68. Buczek), Piotrowski, Francuz - Misiewicz, Ciekalski, Jędrzejczyk (70. Rasiński), Sobczyk - Słoń, Rechowicz.

-Cieszymy się z wygranej, bo od 40 minuty graliśmy w dziesiątkę. Czerwona kartkę dostał Łukasz Rechowicz - powiedział Wiesław Francuz, trener Wisły.

OKS Opatów - Alit II Ożarów 4:0 (2:0)

Bramki: Sebastian Rusak 9, 58, Kacper Librowski 29, Dawid Banasiewicz 70.

OKS: Dulny - Fraszczyk, Sidor, Gaweł, Karek - Librowski (55. Cebula), Rusak, Kroczek, Dzietko (60. Ćwik) - Kostrzewa (70. Chrzanowski), Banasiewicz (70. Witek).

Trwa dobra passa OKS, prowadzonego przez Dariusza Pie-trasiaka.

Strzelcy: 3 - Mateusz Wicik (Baszta Rytwiany), 3 - Michał Kosowski (Świt Ćmielów).