Klasa A, grupa 2. Kamienna traciła punkty. Zobacz wyniki

/KAR/
Fragment meczu Stal Kunów - OKS Opatów.
Fragment meczu Stal Kunów - OKS Opatów. Fot. Rafał Soboń
Wicelider Kamienna Brody straciła dwa punkty, niespodziewanie remisując bezbramkowo na własnym boisku z Basztą Rytwiany. Lider Klimontowianka Klimontów pewnie pokonała w Ćmielowie Świt 3:0. Wysokie zwycięstwa odnosili Zryw Zbigniewie i Stal Kunów.

Świt Ćmielów - Klimontowianka Klimontów 0:3 (0:0), Łukasz Szymański 57, Wiktor Piątkowski 67, Łukasz Pawłowski 88.
Klimontowianka: Polak - Maruszewski, Gawryś, Krawczyk, Nowak - Sudy, Szymański (83 Pawłowski), Madejski, Chwała - Ferens (66 Grosicki), Lesiak (55 Piątkowski, 77 Sowiński).
- Na początku meczu gospodarze mięli kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Po kwadransie opanowaliśmy grę, którą kontrolowaliśmy do końca spotkania - mówi Piotr Ziomek, kierownik drużyny Klimontowianki Klimontów.

Stal Kunów - OKS Opatów 4:0 (3:0), Patryk Frańczak 13, Kamil Kaczor 34, Szymon Kroczek 35, Rafał Jałocha 54.
Stal: Kania - Frańczak (80 Ł. Ronduda), Cielebąk, Rutkowski, R. Haraźny - Kostrzewa (55 K. Haraźny), Kwapisz, Kroczek, K. Kaczor - J. Kaczor (70 Pardak), Jałocha.

Zryw Zbigniewice - MSS Masłów 5:0 (3:0), Przemysław Pacholczak 6, 65, 75, Mateusz Biało 20, Krzysztof Granica 43,
Zryw: Piętka - E. Pacholczak, Jońca, Godek, Żuraw - Maniak (80 Siwak), Granica (83 Janos), Polit (75 Ćwiertnia), Biało - Papka, P. Pacholczak (88 Lasota).
W 40 minucie Przemysław Pacholczak nie wykorzystał rzutu karnego. Bramkarz zespołu z Masłowa obronił. - W pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę. W drugiej części spotkania goście grając z wiatrem zaczęli przeważać. My graliśmy z kontrataku spokojnie kontrolując przebieg meczu - mówi Wojciech Ciach, trener Zrywu Zbigniewice.

Piast Osiek - Star Starachowice 2:2 (1:1), Łukasz Kołek 5, Bartłomiej Ryński 47 - Piotr Dudek 24, Arkadiusz Zięba 72.
Piast od 20. minuty grał w dziesiątkę, po tym jak drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Bąk.

Wisła Nowy Korczyn - Zorza Tempo Pacanów 1:1 (1:0), Paweł Zieliński 15 - Tomasz Kopacki 87.

Kamienna Brody - Baszta Rytwiany 0:0.

Klonówka Masłów - Agricola Łoniów - mecz się nie odbył. - Otrzymaliśmy informacje ze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, żebyśmy nie jechać na to spotkanie do Masłowa, ponieważ się ono nie odbędzie ze względu na zły stan murawy - mówi Tomasz Szmuc, trener Agricoli Łoniów.