Klasa A, grupa 2: Rozpędzony Zdrój

Dorota KUŁAGA [email protected]
W grupie drugiej A klasy trzy drużyny są z kompletem zwycięstw. Dwie czerwone kartki w Stopnicy

Artur Jagodziński, trener Zdroju Busko Zdrój:

-Rozegraliśmy dobry mecz. Byliśmy lepszym zespołem, swoją wyższość udokumentowaliśmy w drugiej połowie. Nasza wygrana mogła być jeszcze wyższa.

Piłkarze Zdroju Busko Zdrój pewnie wygrali drugi mecz w tym sezonie, tym razem na wyjeździe z Zorzą Tempo Pacanów 4:0, i utrzymali się na pozycji lidera.

Piast Stopnica - Zryw Zbigniewice 1:1 (1:1), Kapusta 23 z karnego - Granica 25.

Piast:Piotrowski - Buczek (70 Mikuła), Kabot, Majka, Ćwik - Jankoski (46 Guła), Paweł Rajca, Kawa (70 Wojciechowski), Skałbania (75 Pisarski) - Kapusta, Piotr Rajca.

Zryw: D. Pacholczak - Granica, Gajda, Koniarczyk, Dudek - D. Jońca, Polit, S. Pacholczak (85 Ćwiertnia), Biało - Papka, M. Jońca.

Arbiter pokazał w tym meczu dwie czerwone kartki, obydwie za faule. W 20 minucie ujrzał ją Daniel Pacholczak, bramkarz Zrywu, a w doliczonym czasie gry zawodnik gospodarzy Mariusz Pisarski.

Stal Kunów - Star Starachowice 1:2 (1:1), S. Łapa 40 - Zięba 13, 68.

Star: Myszka - Krawczyk, Pocheć, Michalczyk, Chodniewicz (80 Markowski) - Kwiecień (88 Derlatka), Mikos (80 Kończak), Wójtowicz (60 Maliszewski), Ochocki - Zięba, Kot.

Baszta Rytwiany - Sokół Jachimowice 3:1 (2:1), D. Gardyński 33, Śniaz 45, Wojtyś 80 - Duda 36.

Baszta: Strączek - Przetak, S. Gardyński, Łukaszek, Komendołowicz - M. Rajca (30 Misiak), Koronkiewicz, D. Gardyński (60 Nawrot), W. Pentek (65 Wojtyś) - Śniaz, Sitek (85 Marczewski).

Zorza Tempo Pacanów - Zdrój Busko Zdrój 0:4 (0:0) , Kumor 65, 80, Grochowski 63, Paweł Bandura 75.
Piast Osiek - Świt Ćmielów 3:0 (1:0), Cebula 20, Bąk 55, Urbański 60.

Kamienna Brody - GKS Górno 2:2 (0:1), Synowiec 70, Stąporek 76 - Sot 20, Cisak 53.

Agricola Łoniów - Wisła Nowy Korczyn 3:3 (1:1), Drach 15, Orłow 46, G. Dzieciuch 90+3 - Swoszowski 30, M. Król 60, Zieliński 80.