Klasa A grupa 2. Start Słupia Jędrzejowska przegrał 0:3 ze Strzelcem Chroberz. Start jest coraz bliżej spadku do klasy B. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
Facebook/Strzelec Chroberz/Mateusz Berowski
Start Słupia Jędrzejowska przegrał 0:3 ze Strzelcem Chroberz w ramach 13 kolejki A klasy grupy 2. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Start Słupia Jędrzejowska przegrał 0:3 ze Strzelcem Chroberz

Start Słupia Jędrzejowska - Strzelec Chroberz 0:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Modrzewiecki 21, Mateusz Grabowski 77, Krystian Lechowski 83 z karnego.

Po 45 minutach na tablicy wyników było 1:0 dla zespołu z Chrobrza. Akcję dwóch Mateuszów - Grabowskiego i Modrzewieckiego, zakończył ten drugi i pewnie umieścił piłkę w siatce. Po przerwie drużyna Startu miała okazję do wyrównania, ale nie udało im się wykorzystać rzutu karnego. Strzelec zareagował najlepiej jak mógł, bo w 77 minucie bramkę zdobył Mateusz Grabowski, a 6 minut później rzut karny na gola zamienił Krystian Lechowski i Strzelec prowadził już 3:0. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło.

• 1. Partyzant Wodzisław 16 41 60-14
  • 2. Wisła Nowy Korczyn 16 30 46-26
  • 3. GKS Imielno 16 30 34-17
  • 4. LKS Bolmin 15 28 40-31
  • 5. Gród Wiślica 16 25 27-24
  • 6. Nidzica Dobiesławice 16 21 26-26
  • 7. Zorza Tempo Pacanów 15 18 24-27
  • 8. Strzelec Chroberz 16 18 28-34