Klasa A, grupa 2. Trzy bramki Tomasza Różańskiego dla Nidy Oksa

red
fanpage KS Nida Sobków
Nida Oksa rozgromiła Jawornika Gorzków 7:3. Hat tricka dla zwycięskiej drużyny ustrzelił Tomasz Różański.

Dąb Nagłowice - Nida Sobków 3:1 (0:1)

Bramki: Łukasz Radecki 48 z karnego, Łukasz Niemstak 62, Piotr Wójcik 90+2 - Patryk Kasiński 25.

Dąb: Janowski - P. Wasik, Frejowski, Krupa, Gruzło - Koczanoski (55. Wójcik), Obłąk, S. Wasik (70. S. Osman), Zapała - Radecki, Niemstak (80. R. Osman).

Piaskowianka Piaski - Gród Wiślica 5:0 (4:0)

Bramki: Damian Szmalec 10, Krzysztof Szymański 15, 25, 70, Michał Putowski 45.

Piaskowianka: Ryfler - Gołębiowski, Butenko, Rogala (55. Pałgan), Koprowski - Harłap (70. Gajos), Szmalec, Putowski, Sieracki (65. Tekiel) - Kośmider, Szymański.

Wisła Nowy Korczyn - Zryw Skroniów 5:2 (3:1)

Bramki: Dominik Sobczyk 30, Kamil Buczek 35, Michał Krzemiński 37, 89, Rafał Charyga 60 - Paweł Faryna 15, Wojciech Ziółkowski 65.

Wisła: Borczuch - Gadawski, Misiewicz, Francuz, Domagała (50. Lachowski) - A. Charyga, Ciekalski, Sobczyk, Buczek (70. Zając) - Krzemiński, R. Charyga.

- Szybko straciliśmy bramkę, ale w ciągu kilku minut udało nam się odrobić stratę. Kontrolowaliśmy to, co działo się na boisku zdobywając kolejne bramki - mówił Wiesław Francuz, grający trener Wisły.

Jawornik Gorzków - Nida Oksa 3:7 (3:3)

Bramki: Norbert Wątek 10, 20, Krzysztof Witek 35, - Tomasz Różański 15, 40, 55, Cezary Copiak 20, Andrzej Kusaj 60, 75, Aleksander Karpiński 85.

Nida: Brzdąk - T. Kusaj, Radziejewski, Hernicki, Napora (65. Bąk) - Karpiński (80. Sadowski), Maciejczyk (65. Ciesek), Copiak, Piaszczyk - A. Kusaj, Różański (80. Wojdała).

Zieleń Żelisławice-Secemin - Partyzant Wodzisław **6:3 (2:3)**

Bramki: Wojciech Plebanek 2, 79, Dawid Sikorski 16, 70, Patryk Pasoń 47, Mariusz Fira 63 - Mateusz Baran 4, 15, Przemysław Objosło 40.

Zieleń: Wójcik - Bukowski (60. Szokalski), T. Fira, Zawada (30. Skupin), M. Fira - Bernat, Józefowski (85. Pytel), Sikorski, Cholerzyński - Pasoń, Plebanek.

- W pierwszej połowie dostosowaliśmy się do poziomu przeciwnika. Po przerwie przejęliśmy inicjatywę i zasłużenie wygraliśmy - powiedział Karol Józefowski, grający trener Zieleni.

Wierna II Małogoszcz - Nidzica Dobiesławice 2:1 **(1:0)**

Bramki: Karol Gągorowski 39, Kamil Łebek 50 - Bartosz Jesionka 48.

Wierna II: Adamczyk - Łebek, Dudek, Gajek, Borowski (70. Hajduk) - Wijas (70. Jupowicz), Standerski, Strzelecki, Rylski (46. Bugno), Gągorowski - Cygan (89. Niechciał).

Najlepsi strzelcy: 6 - Krzysztof Szymański (Piaskowianka), 5 - Łukasz Niemstak (Dąb), Bartosz Jesionka (Nidzica), Michał Krzemiński (Wisła), 4 - Łukasz Radecki (Dąb), Andrzej Kusaj (Nida O.).