Klasa A grupa 3. Podczas pierwszej kolejki LZS Samborzec po zaciętym spotkaniu pokonał GKS Iwaniska 4-3. Zobacz zdjęcia z meczu

Amelia Sumara
LZS Samborzec w imponujący sposób pokonał GKS Iwaniska. Zobacz zdjęcia z meczu>>>Dorota Prokop
Za nami pierwsza kolejka A klasy grupy 3. W niedzielę drużyny z Samborca i Iwanisk rozegrały niezwykle emocjonujący mecz. Pozornie wydawało się, że spotkanie jest już rozstrzygnięte na korzyść GKS, jednak w końcówce LZS zaskoczył i ostatecznie wygrał. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu w naszej galerii.

GKS Iwaniska - LZS Samborzec 3:4 (2:0)

Gospodarze po pierwszej połowie prowadzili 2:0. W 47 minucie zdobyli trzeciego gola i można było spodziewać się łatwej wygranej klubu z Iwanisk. Po trzeciej bramce dla GKS, goście z Samborca ocknęli się i odwrócili wynik w niesamowitych okolicznościach.

Nad prawidłowym przebiegiem spotkania czuwali Jakub Osuch, Filip Polak i Dariusz Duda.