Klasa B, grupa 1. Rezerwy Łysicy liderem

/KAR/, /PST/
Po pierwszej kolejce na prowadzeniu plasuje się Łysica Wzdół II Bodzentyn, która pokonała GLKS Fałków 5:1.

GLKS Fałków - Łysica Wzdół II Bodzentyn 1:5 (1:3), Robert Baran 3 z karnego - Karol Chrzęszczyk 1, Wojciech Kucała 14 z karnego, Artur Łapka 22, Przemysław Telka 55, Paweł Łapka 70.

Łysica II: Boszczyk - Telka, Goworek (56 Zaczek), Jędrzejczyk, Pytel - Kucała (76 Sikora), Witkowski, Chrzęszczyk, A. Łapka (71 Wikło) - P. Łapka, Jaworski (46 Głuszek).

Przeważaliśmy zdecydowanie od początku spotkania. Mimo, iż gospodarze szybko odpowiedzieli na naszego gola w pierwszej minucie, graliśmy konsekwentnie i już po 22 minutach wygrywaliśmy 3:1. W drugiej połowie dołożyliśmy jeszcze dwie bramki - relacjonował prezes Łysicy Stanisław Kucała.

Olimp Serbinów - KS Kamienna Wola 1:0 (0:0) , Patryk Majos 58.

Olimp: Gonciarz - Kołacz (89 Rupniewski), M. Ślusarczyk, Bednarczyk, M. Majos - Plech, Bartosik (46 Kołodziej, 82 Łękawski), H. Ślusarczyk, P. Majos - Biadun, Jędrzejczyk.

Radiator$ Stąporków - Płomień Wólka Kłucka 1:1 (0:0) , Paweł Rybicki 75 - Michał Pawlikowski 90.

Polonia Kielsport Białogon Kielce - Orlicz II Suchedniów 2:0 (1:0) , Łukasz Ogłoza 5, Dawid Bogucki 72.

ULKS Łączna - Lubrzanka II Kajetanów 1:1 (1:1) , Sebastian Wierzbiński 20 - Hubert Janyst 35.