Klasa B, grupa 3. Bramka Molendowskiego z 45 metrów

(KAR)
Łukasz Molendowski zdobył bramkę dla Piasta Osiek z około 45 metrów, w meczu z Huraganem Wilczyce, wygranym 3:2.

GKS Świniary - UKS Iwaniska 2:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Florys 11, Marcin Bednarski 25 z karnego.
GKS: Smykla - Sudół, Serwan, Ciach (58. Dojka) - Urbaniak, M. Bednarski - Bąk (80. Kogut), D. Bednarski (73. Kalina), Florys - Cieśla - Ostrowski.
- Przeważaliśmy w tym spotkaniu. Pierwsza połowa toczyła się pod nasze dyktando. Po przerwie gra się wyrównała - mówił Robert Urbaniak, piłkarz zespołu ze Świniar.

Huragan Wilczyce - Piast Osiek 2:3 (1:2)
Bramki: Krzysztof Janeczko 3, Rafał Zając 47 - Paweł Żmuda 31, 84, Łukasz Molendowski 42.
Piast: Głud - Mikus, Molendowski, Sowa, Brożyna - Wieczorek - Malecki, Żmuda, B. Ryński - Cebula (75. Radecki), Figacz (57. Misiak).

Cukrownik Włostów - GKS Obrazów 1:6 (1:2)
Bramki: Karol Hajdukiewicz 20 dla Cukrownika.

Strażak Bidziny - Arka Pawłów 2:2 (2:1)
Bramki: Piotr Kubacki 5, Mateusz Kordos 40 - Kamil Koprowski 20, Piotr Kulik 60.

Marol Jacentów - KS Tarłów 2:0 (1:0)Bramki: Przemysław Sokołowski 15, 85.

Zorza Czajków - Ester Wojciechowice 3:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Swatek 45, Stanisław Błasiak 60, 80.

W tabeli został uwzględniony walkower dla GKS Obrazów za mecz z Arką Pawłów.