Klasa B grupa 3. GTS Raków pokonał GKS Iwaniska w meczu na szczycie "Ósmej Ligi Mistrzów". Zobaczcie zdjęcia z meczu i radość gospodarzy

Bartosz Wartałowicz
GTS Raków pokonał 2:0 GKS Iwaniska w meczu 18 kolejki B klasy grupy 3. Zobaczcie relację z meczu, wideo z radości gospodarzy i galerię zdjęć.

GTS Raków pokonał GKS Iwaniska w meczu "o sześć punktów"

GTS Raków - GKS Iwaniska 2:0 (1:0)
Bramki: Szymon Walkiewicz 15, Grzegorz Żelazowski 70.

Mecz na szczycie B klasy grupy 3 przyniósł wiele emocji. Oba zespoły chciały zdobyć 3 punkty i pozostać w ścisłej czołówce tabeli. Od 15 minuty prowadzili gospodarze, po golu Szymona Walkiewicza, goście próbowali odpowiedzieć, ale nieskutecznie. Zespół z Rakowa grał bardzo ostro - świadczy o tym 6 żółtych kartek dla tej drużyny. W 70 minucie spotkania wynik ustalił Grzegorz Żelazowski i GTS Raków awansował na 2 miejsce w tabeli z 39 punktami w ligowej tabeli. GKS Iwaniska jest na 4 pozycji i ma 36 punktów. Liderem jest Marol Jacentów, który zgromadził 40 oczek.