Klasa B, grupa 3. Obrazów wygrał z Arką i awansował w tabeli

(KAR)
W niedzielę rozegrane zostały zaległe mecze grupy trzeciej. GKS

Obrazów pokonał u siebie Arkę Koprzywnica 4:1, a Zorza Czajków zremisowała w Staszowie ze Strażakiem Bidziny 2:2.

Zorza Czajków - Strażak Bidziny 2:2 (0:1)

Bramki: Filip Mwendela 60, Michał Gil 85 z karnego, - Patryk Przysucha 28, 56.

Zorza: Łucarz - Jędryka, D. Gil, Bednarczyk, Waliszczak - Swatek, M. Gil, Mwendela, Dębski - Brzyszcz, Sierant.

Strażak: Wesołowski - Uliński, Jędrzejewski, Gładowski, Baran - Poseniak (72. Tomaszewski), Stan, Przysucha, Sokół - Cieszkowski, Kordos.

Gospodarze przystąpili do spotkania w jedenastu. W 70 minucie doszło do zmiany w ich ustawieniu. Bramkarz Łukasz Łucarz przeszedł do gry w polu, a między słupkami zastąpił go Tomasz Jędryka, który rozpoczął mecz na prawej obronie.

GKS Obrazów - Arka Koprzywnica 4:1 (1:0)

Bramki: Piotr Obrębski 18, Karol Lasek 55, Piotr Sadok 65, Łukasz Mazur 82 dla GKS.

GKS: K. Zioło - Obrębski (60. J. Zioło), Woś, Lasek, Pruś - Meszek, Mazur, Sadok, Białkowski - Lipiec, Karasiński (75. Marzec).

- Do przerwy mieliśmy dużą przewagę. Mogliśmy udokumentować to większą ilością bramek, ale zagraliśmy nieskutecznie. Po przerwie zagraliśmy równie dobrze - mówił Robert Marzec, trener GKS.