Klasa Okręgowa Juniorów Starszych. Przerwany mecz w Kunowie

Kamil Markiewicz
Spotkanie pierwszej grupy Klasy Okręgowej Juniorów Starszych zostało przerwane w 60 minucie. Miejscowa Stal wygrywała z Cukrownikiem Włostów 14:0. Sędzia podjął decyzję o zakończeniu zawodów z powodu zdekompletowania zespołu gości.

Klasa Okręgowa Juniorów Starszych, grupa 1. Arka Pawłów - ŁKS Łagów 5:0, Czarnovia Kielce - Nidzianka Bieliny 0:3, OKS Opatów - Łysica Bodzentyn 0:3, Stal Kunów - Cukrownik Włostów - mecz został przerwany w 60 minucie przy wyniku 14:0 dla gospodarzy z powodu zdekompletowania zespołu gości.

8. Cukrownik Włostów    4      0      2-26

Grupa 2. Start Słupia Jędrzejowska - Zenit Chmielnik 0:1, Bucovia Bukowa - Unia Sędziszów 2:5, Sparta Kazimierza Wielka - Wierna Małogoszcz 0:2, Zdrój Busko-Zdrój - Nidzica Dobiesławice - mecz się nie odbył, goście nie przyjechali, Wisła Nowy Korczyn - Piaskowianka Piaski - mecz się nie odbył, gospodarze nie zebrali składu, pauzował Naprzód Jędrzejów.

1. Zenit Chmielnik 7 17    35-8
  2. Piaskowianka Piaski 6 15    24-5
  3. Start Słupia Jędrzejowska 8 15    25-13
  4. Unia Sędziszów 7 14    29-11
  5. Wierna Małogoszcz 8 13    29-17
  6. Naprzód Jędrzejów 5 11    19-8
  7. Zdrój Busko-Zdrój 6 7      17-10
  8. Bucovia Bukowa 6 6 14-29