Klasa okręgowa. OKS Opatów pokonał w sparingu Kamienną Brody (ZDJĘCIA)

Damian Wiśniewski
W sparingu dwóch drużyn ze świętokrzyskiej klasy okręgowej lepszy od Kamiennej Brody okazał się OKS Opatów. Trzecia drużyna z tabeli ligowej wygrała 2:1.Kamienna Brody - OKS Opatów 1:2 (1:0)Bramki:Marcin Dynarek - Mikołaj Jasiński z rzutu, Konrad OrzógOKS: Dulny - Trojanowski, Jasiński, Sidor, Ożdżyński - Łata, Rusak, Szewczyk, Rutkowski - Orłowski, FrańczakZ ławki weszli: Partyka, Szemraj, Rysiak, Ożóg, Żelaszczyk.Kamienna: Bzymek - Jagieła, Karwacki, Mularski, Grudziecki - Kiljański, Wojton, Maciejczak, Janiec - Soboń, Dynarek.Z ławki weszli: Chrząstowski, Pastuszka, Jóźwik, Celary, Pożoga, Szwajcer.Po wyrównanym meczu zwyciężył OKS. Oba zespoły znajdują się na dwóch biegunach tabeli - Kamienna, gra o utrzymanie, a OKS o awans. Do przerwy prowadził jednak zespół z Brodów po golu grającego trenera, Marcina Dynarka.W drugiej połowie OKS zapewnił sobie wygraną. Damian Wiśniewski
W sparingu dwóch drużyn ze świętokrzyskiej klasy okręgowej lepszy od Kamiennej Brody okazał się OKS Opatów. Trzecia drużyna z tabeli ligowej wygrała 2:1.