Klasa Okręgowa. Wysoka porażka Stali Kunów z Piastem Stopnica

mir
Stal Kunów sprawiła przykrą niespodziankę swym kibicom przegrywając w kiepskim stylu z niżej notowanym rywalem - Piastem Stopnica.

Stal Kunów – Piast Stopnica 1:4 (0:1)

0:1 Adriana Machniak 6, 1:1 Kamil Kowalski 53, 1:2 Piotr Rajca 60, 1:3 Piotr Rajca 71, 1:4 Piotr Rajca 82.

Stal: Pietrasik – Ćwiek (46. M. Witek), Haraźny, Dębniak, Cieślik, Cholewiński (61. Kaczor), A. Witek, Kowalski, Pocheć, Sęga (75. Kijanka), Dynarek.

Piast: Śliski – Waryło, Bandura, Pławski, Wojciechowski, Gwóźdź, Walasek, Machniak, Pitkiewicz, Rajca, Plewa (85. Kapciak).

Od 30 minuty gospodarze grali w osłabieniu bo drugą żółtą i w konsekwencji czerwona kratkę ujrzał grający trener Stali, Marcin Dynarek. Brak na boisku reżysera gry był z pewnością jedną z przyczyn dotkliwej porażki gospodarzy. Bohaterem meczu był napastnik Piasta Piotr Rajca, który popisał się klasycznym hat trickiem.

Mecz rozpoczął się pomyślnie dla gości, bo po rzucie wolnym z 40 metrów piłka odbiła się od głowy jednego z obrońców i wpadła do siatki Stali. Chwile później Dynarek wdał się w dyskusje z sędzią,domagając się rzutu karnego, za co dostał pierwszą żółtą kartkę. Tuz po przerwie osłabiona Stal zdołała wyrównać, ale potem swój „koncert” rozpoczął Piotr Rajca, strzelając pierwszego gola efektownym szczupakiem.

- Mecz nam się świetnie ułożył i jesteśmy bardzo zadowoleni z inauguracji- powiedział trener Piasta,Robert Szczygieł.

(Źródło:vivi24)