Klasa Okręgowa. Znamy jedenastkę 17 kolejki. Po dwóch piłkarzy Grodu Ćmińsk, Victorii Skalbmierz i Arki Pawłów. Bohaterem Krzysztof Kita

Bartosz Wartałowicz
Facebook/Gród Ćmińsk/Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.
Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej wraz z redakcją "Echa Dnia" wytypowali jedenastkę 17 kolejki klasy okręgowej. Piłkarzem kolejki został Krzysztof Kita - pomocnik Grodu Ćmińsk.

Znamy jedenastkę 17 kolejki Klasy Okręgowej. Piłkarzem kolejki Krzysztof Kita z Grodu Ćmińsk

Piłkarzem kolejki w klasie okręgowej został Krzysztof Kita - pomocnik Grodu Ćmińsk, który w meczu ze Spartą Dwikozy zdobył dwie bramki i znacznie przyczynił się do wysokiej wygranej zespołu Pawła Wijasa. Piłkarze z Ćmińska od 21 minuty przegrywali po golu Mateusza Michalskiego, ale trzy minuty później wyrównał właśnie Kita, który w 89 minucie spotkania ustalił wynik na 6:1 dla Grodu. Nagrodą dla Piłkarza Kolejki jest dwuosobowy gratisowy voucher na Baseny Tropikalne Binkowski Resort w Kielcach. Fundatorami nagród są Dworek Bobrza, PPH Polfol producent opakowań - oraz Firma Wrzesień z Chmielnika.

Poniżej znajduje się cała jedenastka 17 kolejki Klasy Okręgowej:

Tomasz Pawlikowski (Unia Sędziszów) - Szczepan Krzeszowski (Naprzód Jędrzejów), Maciej Witek (Świt Ćmielów), Radosław Dawidowicz (Arka Pawłów) - Paweł Kocel (Victoria 2015 Skalbmierz), Krzysztof Kita (Gród Ćmińsk), Igor Wójcik (Hetman Włoszczowa), Kamil Wiącek (Victoria 2015 Skalbmierz - Jakub Chrzanowski (Łysica Bodzentyn), Mateusz Kokosza (Gród Ćmińsk), Mirosław Kalista (Arka Pawłów).