Klimontowianka Klimontów pokonała Gród Ćmińsk

mir
W rozegranym w niedzielę meczu klasy okręgowej, Klimontowianka Klimontów pokonała Gród Ćmińsk.

Klimontowianka Klimontów - Gród Ćmińsk 3:2 (1:2)
BRAMKI: 0:1 Kamil Frączyk 6, 0:2 Kamil Frączyk 23, 1:2 Jacek Rożek 40 z karnego, 2:2 Jacek Rożek 50 z karnego, 3:2 Mirosław Kabata 84.
Klimontowianka: Majchrowski - Ł. Cebula, Ferens (76. Bernyś), Mateusz Miłek, Rożek, Mikosa (46. Maciej Miłek), Rzeszutek, Madeja (89. Stępień), Krawczyk, Kabata, Szymański (83. J. Cebula).
Gród Ć.: Krumplewski - Węgrzyn, Kubicki, Wieczorek (65. Zmysłowski), Niewczas (75. Szafarczyk), Trojan, Koza, T. Frączyk, K. Frączyk, Słoń (61. Galus), Pietronik (55. Żołowicz).

Goście rozpoczęli bardzo dobrze, a po dwóch przepięknych bramkach Kamila Frączyka, który popisał się kapitalnymi uderzeniami z dystansu, zanosiło się na niespodziankę. Przed przerwą gospodarze strzelili kontaktowego gola, a tuż po przerwie wyrównali. Od 66 minuty Klimontowianka grała w osłabieniu bu czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Miłek. Mimo to w końcówce zdobyła zwycięską bramkę. Strzelał Rożek, piłka trafiła w słupek, a dobitka Kabaty była celna.