Klimontowianka Klimontów pokonała rezerwy Korony Kielce na inaugurację RSActive 4 Ligi. W doliczonym czasie padły dwa gole. Zobacz zdjęcia

Bartosz Wartałowicz
Klimontowianka po zaciętym meczu pokonała 3:2 rezerwy Korony Kielce. Więcej zdjęć na kolejnych slajdach>>>>>Jakub Dyl/Klimontowianka/Facebook
Klimontowianka Klimontów pokonała 3:2 rezerwy Korony Kielce w meczu 1 kolejki RSActive 4 Ligi. Zobaczcie relację oraz zdjęcia z meczu.

Klimontowianka pokonała rezerwy Korony Kielce

Klimontowianka Klimontów - Korona II Kielce 3:2 (1:1)
Bramki: Piotr Ferens 45 z karnego, Igor Jas 84, Andrij Szakalec 90+3 - Krzysztof Kiercz 18, Jakub Przybysławski 90+6.
Klimontowianka: Pietrasik - Misiura, Sajenko, Niziołek, Turek - Kosmala (46. Sudy), Skrzypek, Piatrenka (75. Gach), Ferens (80. Jas), Wojtachnio (88. Szakalec) - Chmiel.
Korona II: Mamla – R. Turek, Sewerzyński, Kiercz, Kotulak – Mianowany – Szulc (60 E. Szymański), Gałązka (46 Przybysławski), A. Zawierucha (77 Chojecki), Kucharczyk (72 Kabat) – Michał Pokora (58 Rogula).

Zespół z Klimontowa utrzymał bardzo dobrą dyspozycję z okresu przygotowawczego i pomimo straconej bramki w 18 minucie, drużyna Marcina Wróbla była zdeterminowana, żeby odwrócić niekorzystny rezultat. Kluczowe były zmiany w ostatnich 10 minutach meczu - bramki zdobywali rezerwowi: Igor Jas oraz Andrij Szakalec. W 6 minucie doliczonego czasu gry, ostatni sygnał do ataku kielczanom dał Jakub Przybysławski, ale było to za mało na Klimontowiankę.

Kibice przybyli na inaugurację w dużej ilości i wspierali nas nawet wtedy, kiedy przegrywaliśmy, za co im dziękujemy. W drugiej połowie to my przeważaliśmy i zadaliśmy te dwa ciosy, które dały nam zwycięstwo. Pod koniec zagraliśmy nieco nieodpowiedzialnie i stracilśmy gola, ale dziękuję chłopakom, bo zostawili kawał zdrowia