Klonówka Masłów rozgromiła KS Smyków w meczu A klasy grupy 1. W meczu padło aż 9 goli. Zobaczcie zdjęcia oraz film

Bartosz Wartałowicz
od 16 lat
MSS Klonówka Masłów pokonała aż 9:0 KS Smyków w meczu drugiej kolejki A klasy grupy 1. Zobaczcie zdjęcia z meczu oraz wideo.

MSS Klonówka Masłów rozbiła KS Smyków w meczu A klasy grupy 1. Padały piękne bramki

MSS Klonówka Masłów - KS Smyków 9:0 (5:0)
Bramki: Karol Zwierzyński 21, 60, Kamil Mróz 22, 25, Cezary Zarzycki 43, Karol Janicki 45 z karnego, Jakub Jamrożek 54, Mateusz Borowiec 83, Grzegorz Pyrek 89.

Zobacz zdjęcia ze spotkania

Początek spotkania był dosyć wyrównany, głównie ze względu na brak płynności w grze. Po kwadransie gry gospodarze zdecydowanie przejęli inicjatywę, zdobywając 3 gole w odstępie czterech minut, co podcięło skrzydła piłkarzom ze Smykowa. Zawodnicy trenera Piotra Kruka mieli problem z wyprowadzeniem piłki z połowy, byli zdecydowanie wolniejsi i często spoźnieni przy stykowych sytuacjach. Piłkarze Klonówki zdołali jeszcze podwyższyć wynik, zdobywając dwie bramki w końcówce pierwszej odsłony spotkania.

W drugiej połowie wciąż inicjatywę mieli piłkarze trenera Krzysztofa Mądzika, ale drużyna z powiatu koneckiego dochodziła do sytuacji strzeleckich. Brakowało jednak ostatniego podania, przyjęcia lub wykończenia. Gospodarze zareagowali na to w najlepszy możliwy sposób - strzelając kolejne gole. Pięknym trafieniem z rzutu wolnego w 60 minucie popisał się Karol Zwierzyński. Ozdobą tego spotkania było jednak trafienie na 9:0 Grzegorza Pyrka, który uderzył z woleja z okolic 25 metra tak, że piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Zawodnicy, trenerzy oraz kibice przecierali oczy ze zdumienia.

Nasza organizacja gry, koncentracja w budowaniu ofensywy i defensywy była na wysokim poziomie. Cieszymy się, że zespół szybko przechodzi od obrony do ataku. Ten mecz szybko ustawiły 3 gole w krótkim odstępie czasu

- skomentował trener Klonówki, Krzysztof Mądzik.