Kolarze Domin Sport na górskich mistrzostwach Polski

redakcja
Krzysztof Domin (z prawej) na trasie mistrzostw Polski
Krzysztof Domin (z prawej) na trasie mistrzostw Polski redakcja
Na trasie wokół Wysowej-Zdrój koło Gorlic odbyły się górskie mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym. Startowali w nich cykliści włoszczowskiej grupy Domin Sport.

W wyścigu rywalizowali kolarze w kilku kategoriach wiekowych. Wśród seniorów ścigających się na dystansie 150 km najlepszy z włoszczowskiej grupy był Kamil Zieliński, który zajął siódme miejsce. Na 12. miejscu uplasował się Adrian Kucharek, a 19. Piotr Skarżyński.

- Wyścig był trudny, choć na tej trasie rozgrywane już były mistrzostwa Polski, a Kamil Zieliński wywalczył na nich nawet tytuł wicemistrzowski. Tym razem nie udało nam się wskoczyć na podium – powiedział Andrzej Domin, dyrektor sportowy Domin Sport.
Na mistrzostwach rywalizowali też juniorzy i na 25.pozycji na 100-kilometrowej trasie wyścig ukończył Krzysztof Domin, syn Andrzeja Domina.
Teraz zawodnicy włoszczowskiej grupy szykują się do wyścigu, który odbędzie się w Czechach pod nazwą Bohemia Tour.

- To mocno obsadzona impreza. Zaczyna się w środę, 6 września – wyjaśnia Andrzej Domin.

(Źródło: nowiny24.pl)