Kolejna porażka „do zera” siatkarek KSZO Ostrowiec SA (ZDJĘCIA)

MIR
W meczu Ligi Siatkówki Kobiet KSZO Ostrowiec SA przegrał z Legionovią Legionowo 0:3 (12:25, 15:25, 20:25).

KSZO: Wojtowicz 3, Gejko 5, Kasprzak 11, Dorsman 8, Łyszkiewicz 2, Oktaba 1 Kucińska (libero), Trach 2, Czapla, Rdzanek (libero).

Ostrowieckie siatkarki przegrały i to znowu dość gładko kolejny mecz LSK i ich sytuacja w tabeli staje się nie do pozazdroszczenia (w czterech spotkaniach rundy rewanżowej KSZO nie wygrał jeszcze seta). W ostrowieckiej ekipie zagrała nowa siatkarka, 31 letnia przyjmująca, Kinga Kasprzak, była reprezentantka Polski. Nowa zawodniczka zagrał dobrze (zdobyła 11 punktów), choć jak powiedziała po meczu z powodu choroby miała dwutygodniowa przerwę w treningach i odbyła tylko trzy treningi z koleżankami z nowego zespołu.

Dwa pierwsze sety to zdecydowana dominacja Legionovi, która szybko zdobywała przewagę i spokojnie wygrała obydwie partie. Gospodynie nawiązały walkę w trzecim secie, utrzymywały dystans do rywalek, ale końcówka była znowu dla przyjezdnych.