Kolejne medale mistrzostw Polski dla kickboxerów Dragona Starachowice

(sts)
Alicja Siebyła z Dragona Starachowice zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Kadetów w Kickboxingu w formule Kick Light, które odbyły się w Mysiadle.

Starachowiczanka w całym turnieju walczyła rewelacyjnie i wszystkie swoje walki w kategorii kadetek starszych do 46 kg wygrała przed czasem. Zawodnicy Dragona zdobyli w Mysiadle cztery medale. Poza Siebyłą na podium stawali Patrycja Pawikowska - srebrny medal (kadetki starsze do 42 kg), Kamil Gunia (kadeci starsi do 57 kg) - srebrny medal i Mateusz Gunia (kadeci młodsi do 42 kg)- brązowy medal. - Z każdego wyjazdu na mistrzostwa Polski w tym roku przywozimy po kilka medali, więc jak się nie cieszyć - podsumował trener Dragona Marek Jasiński. - Procentuje ciężka praca zawodniczek i zawodników na treningach i nie ma znaczenia w jakiej formule są mistrzostwa.