Kolejne sukcesy sandomierskich karateków – zdobywali medale w dwóch turniejach (ZDJĘCIA)

red
Kolejne sukcesy odniosła reprezentacja Sandomierskiego Klubu Karate Kyokushin – tym razem w Ogólnopolskim Turnieju Karate Shinkyokushin „BUSHI-DO CUP”, który odbył się w Starachowicach w sobotę, 30 marca.

(By zobaczyć więcej zdjęć, kliknij przycisk ZOBACZ GALERIĘ)

W zawodach tych startowało 351 zawodników z 31 ośrodków w kraju. Sandomierscy karatecy w swoich kategoriach wiekowych i wagowych wywalczyli następujące miejsca na podium:

I Miejsce - Natalia Ciupak
III Miejsce - Zuzanna Korzeń
III Miejsce - Julia Barłożek
III Miejsce - Ewa Skubida
III Miejsce - Julia Sabat
III Miejsce - Dawid Krasowski

Również w sobotę, 30 marca, odbyły się „Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kyokushin Karate" w Leżajsku. Sandomierscy zawodnicy - Jan Skobel i Jakub Śmigała - w swoich kategoriach wiekowych i wagowych wywalczyli dwa razy trzecie miejsce i zdobyli brązowe medale.

Następnym sprawdzianem dla naszych zawodników będzie Ogólnopolski Turniej Karate „Sendomiria Cup”, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 6 kwietnia, w hali sportowej przy ulicy Patkowskiego 2a w Sandomierzu.