Kolejny dobry mecz kadetek SMS MUKS Jedynka - wygrały w Sandomierzu 3:1

/waf/
Trzy punkty wywalczyły w lidze kadetek siatkarki SMS MUKS Jedynka Ostrowiec. W minioną sobotę siatkarki SMS MUKS Jedynka rozegrały mecz z MUKS Piątka Sandomierz na gorącym terenie rywalek.

- Po nerwowym pierwszym secie, przegranym przez nasz zespół do 20, w którym zepsuliśmy 8 zagrywek, druga partia była popisem skuteczności i wygraliśmy do 7 punktów- mówi trener Wiesław Kepel.

Trzeci set był bardzo wyrównany, zakończony zwycięstwem ostrowczanek 25:23. - Brawa należą się moim zawodnikom za ten set, gdyż jak się okazało, przełamaliśmy przeciwniczki i w czwartej partii wygraliśmy pewnie do 18 pkt.- dodaje trener ostrowczanek. - Wynik 3:1 dał nam kolejne 3 punkty i pewnie prowadzimy w tabeli.

Drużyna Jedynki zagrała w Sandomierzu w następującym składzie: Maria i Katarzyna Burda na libero oraz Wiktoria Kowalska, Paulina Nowak, Zuzanna Urbańska, Magdalena Fliszkiewicz, Marta Podeszwa, Anna Gałęza, Ola Spychaj, Oliwia Lewińska, Agnieszka Loranty, Nina Janiszewska, Paulina Szczepańska i Klaudia Rdzanek.

Kolejny mecz kadetki rozegrają 22 listopada, w piątek o godzinie 16 w hali Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Żeromskiego. Wstęp wolny.