Kontuzja Jacka Kiełba, kapitana Korony Kielce. Drużyna zadedykowała mu zwycięstwo z Resovią

Dorota Kułaga
Jacek Kiełb w meczu z Resovią doznał kontuzji kolana.
Jacek Kiełb w meczu z Resovią doznał kontuzji kolana. Fot. Kamil Bielaszewski
Piłkarze Korony Kielce po trudnym meczu pokonali na wyjeździe Resovię 1:0 w meczu szóstej kolejki Fortuna 1 Ligi. Wygraną okupili jednak kontuzją Jacka Kiełba.

Jacek Kiełb wszedł na boisko w 63 minucie. W 80 minucie miał udział w bramkowej akcji. Po dośrodkowaniu Łukasza Sierpiny główkował popularny "Ryba", piłka odbiła się jeszcze od Pietraszkiewicza i wpadła do bramki.

W 85 minucie Jacek Kiełb musiał jednak opuścić boisko z powodu kontuzji kolana. -To zwycięstwo dedykujemy Jackowi Kiełbowi. Pomógł przy zdobyciu bramki, a później doznał kontuzji. Czekamy na diagnozę. Jesteśmy z nim - powiedział po meczu trener Korony Dominik Nowak.

Korona jest zdecydowanym liderem Fortuna 1 Ligi. W sześciu meczach zdobyła komplet punktów. Tak udanego początku sezonu nie miała nigdy w historii klubu.