Koronawirus: Kielce i Świętokrzyskie - aktualności i najnowsze informacje. Potwierdzono 863 przypadki [RAPORT NA BIEŻĄCO 15.07.2020]

Stanisław Wrobel
Stanisław Wrobel
Koronawirus w Kielcach i Świętokrzyskiem. Raport epidemiologiczny ze środy, 15 lipca i wcześniejszych dni. Zobacz, co dzieje się w związku z koronawirusem - minuta po minucie.
 • Osoby
  zainfekowane
  54 487
 • Ofiary
  śmiertelne
  1 844
 • Osoby
  hospitalizowane
  2 059
 • Osoby w
  kwarantannie
  108 677
 • Osoby
  wyzdrowiałe
  37 961

Zaktualizowano: 13 sierpnia, godz. 10:36, Ministerstwo Zdrowia

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - w środę, 15 lipca 2020

14.30

Wykrycie koronawirusa u jednego z księży w parafii pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Sandomierzu wywołało niepokój wśród mieszkańców osiedla w prawobrzeżnej części miasta. Część mieszkańców, którzy mogli uczestniczyć w nabożeństwie odprawianym przez zakażonego księdza to pracownicy zlokalizowanego w tej części miasta zakładu Pilkington Polska - producenta szyb. Dyrekcja zakładu wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Czytaj także

13.40

W parafii pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Sandomierzu ponownie odprawiane są już nabożeństwa. Po wykryciu u jednego z kapłanów koronawirusa, przestrzeń kościoła i pomieszczenia zostały zdezynfekowane.

Czytaj także

13.30

Dyrekcja Specjalistycznego Szpitala Ducha Świętego w Sandomierzu wprowadziła całkowity zakaz odwiedzin pacjentów we wszystkich oddziałach szpitalnych. Zakaz ten obowiązuje bezterminowo, aż do odwołania.

Czytaj także

11.15

W środę, 15 lipca, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała o 17 nowych ozdrowieniach w Świętokrzyskiem.

Czytaj także

11

W środę, 15 lipca, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała o 3 kolejnych zakażeniach koronawirusem w regionie.

Czytaj także

10

Zmarł ksiądz kanonik Andrzej Sasin, wieloletni proboszcz parafii w Krynkach. Ksiądz był zakażony koronawirusem.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - we wtorek, 14 lipca 2020

14

We wtorek o godzinie 17 ruszyła dezynfekcja i ozonowanie przestrzeni i pomieszczeń w kościele parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Sandomierzu. Dezynfekcja to następstwo wykrycia u jednego z księży koronawirusa.

Czytaj także

12

Przerażenie w Sandomierzu. U jednego z księży z parafii Matki Bożej Królowej Polski działającej przy ulicy Lwowskiej potwierdzono zakażenie koronawirusem. Sanepid wzywa wszystkie osoby, które uczestniczyły w nabożeństwach o kontakt, prosi też o obserwowanie swojego stanu zdrowie. Parafia przy Lwowskiej liczy ponad 3500 wiernych!

Czytaj także

11

We wtorek, 14 lipca, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowało o kolejnych dwóch zakażeniach koronawirusem w województwie świętokrzyskim.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - w poniedziałek, 13 lipca 2020

11

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała o 3 kolejnych zakażeniach koronawirusem w Świętokrzyskiem.

10:50

W poniedziałek rano, 13 lipca, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci mieszkańca województwa zakażonego koronawirusem – to 70-letni mężczyzna z powiatu starachowickiego. Zmarł w szpitalu w Starachowicach.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - w piątek, 10 lipca 2020

11.15

W piątek 10 lipca Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 kolejnych osób, które pokonały koronawirusa..

Czytaj także

11

W piątek rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach informowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Niestety wszystkie z najbardziej dotkniętego pandemią powiatu starachowickiego.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - w czwartek, 9 lipca 2020

23.50

W jednej z komisji wyborczych na terenie Starachowic podczas pierwszej tury wyborów pracowała osoba zakażona koronawirusem. Potwierdził to starachowicki Sanepid. Wszyscy członkowie komisji zostali objęci kwarantanną. Co z osobami, które głosowały w tym lokalu?

Czytaj także

11.30

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała w czwartek, 9 lipca, że w województwie świętokrzyskim 12 kolejnych osób pokonało koronawirusa.

Czytaj także

11

W czwartek, 9 lipca, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 5 nowych przypadków zakażeń koronawirusem.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - w środę, 8 lipca 2020

11.30

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała w środę, 8 lipca, że w województwie świętokrzyskim 18 kolejnych osób pokonało koronawirusa.

Czytaj także

11.15

W środę, 8 lipca, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

11

W środę rano, 8 lipca, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci mieszkańca województwa zakażonego koronawirusem – to 69-letni mężczyzna z powiatu starachowickiego. Zmarł w szpitalu w Starachowicach.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - we wtorek, 7 lipca 2020

11

We wtorek, 7 lipca, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - w poniedziałek, 6 lipca 2020

13

Szczepan Skorupski, sekretarz Urzędu Miasta w Kielcach, w niedzielę otrzymał wynik drugiego testu na koronawirsua i ponownie był on negatywny. W poniedziałek, po ponad dwutygodniowej przerwie spowodowanej zakażeniem covid-19 wrócił do pracy. Prawdopodobnie wirusem zaraził się na pogrzebie pisarza, Jerzego Pilcha w Kielcach.

Czytaj także

11.15

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała w poniedziałek, 6 lipca, że w województwie świętokrzyskim 5 kolejnych osób pokonało koronawirusa.

Czytaj także

11

W poniedziałek, 6 lipca, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - w niedzielę, 5 lipca 2020

12.15

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim 20 kolejnych osób pokonało koronawirusa.

Czytaj także

12

W niedzielę Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - w piątek, 3 lipca 2020

13.50

 • Wyniki testów na koronawirusa pracowników urzędu miasta i gminy są negatywne – poinformował w piątek 3 lipca burmistrz Kazimierzy Wielkiej Adam Bodzioch.

Czytaj także

11.45

W piątek 3 lipca Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim kolejnych 16 osób pokonało koronawirusa.

Czytaj także

11

W piątek Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Większość chorych jest z dwóch z Kielc i okolic oraz z powiatu starachowickiego.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - w czwartek, 2 lipca 2020

13.30

Tylko cztery osoby z regionu, które pokonały koronawirusa postanowiły pomóc innym chorym i oddały osocze, które jest ratunkiem dla osób znajdujących się w bardzo ciężkim stanie. Niestety zapasy tego cennego "leku" w Świętokrzyskim Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa już się skończyły.

Czytaj także

12

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 ozdrowień. Osoby, które pokonały koronawirusa pochodzą z trzech powiatów.

Czytaj także

11.30

W czwartek 2 lipca rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach, poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - w środę, 1 lipca 2020

10

W środę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnej osoby z naszego regionu zakażonej koronawirusem. To 84-letni mężczyzna z Kielc. Więcej na ten temat: Zmarł 84-letni mężczyzna z Kielc zakażony koronawirusem! To 41. śmierć mieszkańca regionu świętokrzyskiego

W środę były 4 nowe zakażenia. Więcej na ten temat 4 kolejne zakażenia koronawirusem w Świętokrzyskiem. Zobacz skąd [LISTA]

W środę przybyło aż 21 ozdrowieńców. 20 z powiatu starachowickiego, 1 z sandomierskiego.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - wtorek, 30 czerwca 2020

14

Jedna z pracownic Urzędu Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej jest zakażona koronawirusem. W związku z tym urząd od wtorku, 30 czerwca, jest zamknięty dla petentów, a pozostali urzędnicy przechodzą testy.

Czytaj także

12

We wtorek 30 czerwca rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach, poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 19 ozdrowień.

Czytaj także

11.50

We wtorek 30 czerwca rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach, poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

11.30

We wtorek 30 czerwca rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnego, już 40 mieszkańca województwa świętokrzyskiego. To 77-letnia kobieta z powiatu starachowickiego. Zmarła w szpitalu w Starachowicach i jest już 17 osobą z powiatu starachowickiego zmarłą po zakażeniu koronawirusem.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - poniedziałek, 29 czerwca 2020

21

Jak informuje koneckie sanepid w weekend zanotowano dwa nowe przypadki zarażenia na terenie powiatu koneckiego. Obie to kobiety i pielęgniarki, pracujące w Szpitalu Specjalistycznym św, Łukasza w Końskich. - Obie pracowały na oddziale przejściowym, na który przyjmujemy pacjentów z podejrzeniem koronawirusa - mówi Wojciech Przybylski, dyrektor szpitala.

Czytaj także

15

W poniedziałek rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała o kolejnych - 4 przypadkach koronawirusa w powiecie staszowskim.

Czytaj także

12.20

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - sobota, 27 czerwca 2020

12.30

W sobotę, 27 czerwca, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 12 nowych ozdrowień.

Czytaj także

12.30

W sobotę ministerstwo poinformowało o śmierci kolejnej zakażonej koronawirusem osobie z regionu świętokrzyskiego. To już 38 ofiara COVID-19 w województwie.

Czytaj także

12.30

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała o 14 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim. Wśród zakażonych jest troje dzieci.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - piątek, 26 czerwca 2020

11.30

W piątek, 26 czerwca, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano nowe ozdrowienie. To mieszkaniec powiatu ostrowieckiego.

Czytaj także

11

W piątek, 26 czerwca, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała o 3 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie świętokrzyskim.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - czwartek, 25 czerwca 2020

7

W środę późnym wieczorem prezydent Kielc Bogdan Wenta oraz przewodniczący Rady Miasta Kamil Suchański poinformowali o wynikach testów na koronawirusa. Obaj otrzymali negatywne wyniki, tym samym kwarantanna przestaje ich obowiązywać.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - środa, 24 czerwca 2020

17.30

W środę 24 czerwca w powiecie staszowskim odnotowano nowe zakażenie koronawirusem. W sumie jest to już 11 przypadek.

Czytaj także

10:30

W środę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci dwóch mieszkańców województwa świętokrzyskiego, oboje to mieszkańcy powiatu starachowickiego – to 98-letni mężczyzna i 73-letnia kobieta. W sumie z powiatu starachowickiego zmarło aż 15 osób.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - wtorek, 23 czerwca 2020

12

We wtorek rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 38 ozdrowień. Zobaczcie skąd są osoby, które pokonały koronawirusa.

Czytaj także

11:45

Czternastu pracowników Wodociągów Kieleckich przebywa na domowej kwarantannie po tym, jak u jednej z zatrudnionych osób wykryto COVID-19. Spółka wraca do restrykcji, biuro wstrzymało kontakty osobiste z klientami.

11:10

We wtorek, 23 czerwca wstrzymano zajęcia świetlicowe w Szkole Podstawowej Integracyjnej numer 11 przy ulicy Jasnej w Kielcach. Jeden z pracowników został poddany badaniom na obecność COVID-19, wyniki badania najprawdopodobniej znane będą dziś późnym popołudniem.

10:30 Nie żyją dwie zakażone osoby

We wtorek rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci dwóch mieszkańców województwa – to mężczyźni – 89-latek z powiatu opatowskiego oraz 90-latek z powiatu starachowickiego.

9

W ostatnich dniach kilka przypadków zakażeń koronawirusem odnotowano na terenie gminy Sitkówka-Nowiny. W związku z tym wójt Sebastian Nowaczkiewicz zdecydował o zamknięciu Urzędu Gminy dla interesantów oraz przedszkola w Bolechowicach.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - poniedziałek, 22 czerwca 2020

11.15

W poniedziałek rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 15 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

8

Łukasz Szumowski: Jesienią zapewne będzie druga fala koronawirusa. Powrócą obowiązkowe maseczki.

Więcej: Łukasz Szumowski: Jesienią zapewne będzie druga fala koronawirusa. Zakażeń może być więcej, niż obecnie

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - niedziela, 21 czerwca 2020

11:45

W województwie świętokrzyskim w ciągu ostatniej doby odnotowano lawinowy wzrost liczby osób na kwarantannach. W niedzielę o godzinie 10 aż 3533 osoby są poddane kwarantannie! To około 1800 więcej niż 24 godziny wcześniej.

Czytaj także

11:25

W niedzielę Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna poinformowała , że odnotowano 3 nowe ozdrowienia – wszystkie w powiecie starachowickim.

11

W niedzielę rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach informowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 6 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - sobota, 20 czerwca 2020

19:30

Fala zakażeń koronawirusem w Kielcach i okolicy po weselu. Zakażona jest para młoda - pielęgniarka z Czerwonej Góry i ratownik medyczny z Kielc oraz kilkoro ich koleżanek i kolegów z pracy - w sumie dziewięć osób.

Czytaj także

20

Około 40 osób- pacjentki i pracownicy oddziału ginekologii szpitala w Ostrowcu Świętokrzyskim, zostało przebadanych na obecność koronawirusa. Wszystko dlatego, że u jednego z pracowników oddziału potwierdzono zakażenie. Zastępca dyrektora szpitala Adam Karolik zapewnia, że ta osoba nie przebywała w ostatnich dniach w szpitalu.

Czytaj także

11:30

W sobotę rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

11:20

W sobotę rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

11:06

W sobotę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci dwóch mieszkańców województwa – to 89-letnia kobieta z powiatu skarżyskiego oraz 62-letni mężczyzna z powiatu ostrowieckiego.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - piątek, 19 czerwca 2020

11:30

W piętek 19 czerwca rano, Sanepid przekazał, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 6 nowych ozdrowień – w powiatach starachowickim oraz Kielcach i powiecie kieleckim.

11

W piątek 19 czerwca rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach poinformowała, ze w województwie świętokrzyskim odnotowano 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Z wielu powiatów.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - czwartek, 18 czerwca 2020

16

Badania na obecność koronawirusa 50 pracowników z biurowca Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice potwierdziły, że wszyscy są zdrowi. Biurowiec przy ulicy Radomskiej zdezynfekowano a w wejściu stanie specjalna bramka. Więcej: Są wyniki badań pracowników Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice na obecność koronawirusa

12

W czwartek 18 czerwca rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach poinformowała, ze w województwie świętokrzyskim odnotowano 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Z wielu powiatów.

Czytaj także

11

W czwartek rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci trzech mieszkańców województwa – to 68-letnia kobieta z powiatu ostrowieckiego oraz 84-letnia kobieta i 75-letni mężczyzna z powiatu starachowickiego. To najgorszy dzień od początku walki z koronawirusem - po raz pierwszy jednego dnia zmarły aż trzy osoby. Liczba zmarłych mieszkańców województwa sięgnęła już 31 osób.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - środa, 17 czerwca 2020

12

W środę rano Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna poinformowała, że województwie odnotowano 18 nowych ozdrowień.

11:10

Potężny wzrost zachorowań na koronawirusa w Świętokrzyskiem. W środę rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach informowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Znów większość przypadków dotyczy powiatu starachowickiego - aż 19!

10:45

W środę rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że o śmierci 84-letniej kobiety, mieszkanki powiatu starachowickiego.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - wtorek, 16 czerwca 2020

21.30

We wtorek 16 czerwca rano nadeszła informacja z Sanepidu, iż spośród 4 pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Starachowicach, którzy trafili do szpitala w sobotę, koronawirusa potwierdzono u 3. Około godziny 19, gdy nadeszły kolejne wyniki, okazało się, że ta liczba wynosi już 19.

Czytaj także

11:30

LABEl We wtorek Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

8:30

Portier z biurowca Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice trafił do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Dyrekcja i Sanepid poszukują osób, które miały z nim kontakt 6 czerwca.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - poniedziałek, 15 czerwca 2020

18.10

1 203 647 testów na koronawirusa wykonano w Polsce - informuje Ministerstwo Zdrowia.

12

W poniedziałek odnotowaliśmy w województwie 14 nowych zakażeń z tego aż 11 z nich w powiecie starachowicki. Więcej: 14 nowych zakażeń koronawirusem w Świętokrzyskiem. Zobacz skąd [LISTA]

W poniedziałek odnotowaliśmy też trzy nowe ozdrowienia - wszystkie z powiatu starachowickiego.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - niedziela, 14 czerwca 2020

21

Mamy dobre wiadomości z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku - Kamiennej. Kilka dni temu okazało się, ze jeden z ratowników, podoficer, jest zakażony koronawirusem. Z domu do szpitala w Starachowicach zabrało go pogotowie, mężczyzna miał duszności. Na kwarantannę niemal natychmiast odesłano 20 strażaków, członków dwóch zmian przebadano na obecność COVID - 19.

Czytaj także

12:10

Kilkoro pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Starachowicach trafiło w sobotę, 13 czerwca do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Trwają badania, ich i ponad 100 pozostałych osób przebywających w placówce.

Czytaj także

11:30

W niedzielę 14 czerwca rano służby wojewody świętokrzyskiego informowały, że województwie odnotowano 33 nowe ozdrowienia. Większość osób, które pokonały koronawirusa to mieszkańcy powiatów starachowickiego i ostrowieckiego gdzie zachorowań było najwięcej. Ale są też ozdrowieńcy z innych powiatów.

11

W niedzielę rano Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach informowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

8:50

LABEl Pojemnik opisany „Covid 19” pojawił się nocą w pobliżu wejścia do laboratorium pod Kielcami, w którym prowadzone są badania próbek na obecność koronawirusa. O sprawie powiadomieni zostali policjanci, na miejscu działali też strażacy. Laboratorium zapewnia: pojemnik okazał się pusty. Więcej: Paczka z opisem „Covid 19” zostawiona na murku przed laboratorium w Podzamczu Chęcińskim

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - piątek, 12 czerwca 2020

12:30

W piątek Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna poinformowała, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 13 nowych ozdrowień.

Czytaj także

12:00

zgodnie z informacjami przekazanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kielcach, w województwie świętokrzyskim odnotowano 11 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

11:30

W piątek rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnego mieszkańca województwa: to 64-letnia kobieta z powiatu ostrowieckiego. Zmarła w szpitalu w Starachowicach, jest już dziewiątą osobą z powiatu ostrowieckiego, która zmarła po zakażeniu koronawirusem.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - czwartek, 11 czerwca 2020

12.20

W ostatnich dniach doszło do zakażenia koronawirusem jednego z pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Kielcach. Firma zapewnia, że mężczyzna nie miał żadnego kontaktu z pasażerami, jest pracownikiem stacji paliw. Więcej: Koronawirus w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji w Kielcach. Zachorował pracownik stacji paliw

11.00

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach poinformowała w czwartek rano, że w województwie świętokrzyskim odnotowano 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Więcej: 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Świętokrzyskiem. Zobacz skąd [LISTA]

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - środa, 10 czerwca 2020

18.45

W środę, 10 czerwca, po południu służby sanitarne poinformowały, że na terenie województwa świętokrzyskiego odnotowano 11 kolejnych ozdrowień, wszystkie w powiecie ostrowieckim.

Czytaj także

18.40

W środę po południu służby wojewody poinformowały o kolejnych zakażeniach koronawirusem w w województwie świętokrzyskim. Odnotowano 2 nowe przypadki - dotyczą młodych ludzi.

Czytaj także

18.30

W środę po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnego mieszkańca województwa świętokrzyskiego – to 81-letni mężczyzna z powiatu ostrowieckiego. Mężczyzna zmarł w szpitalu jednoimiennym w Starachowicach.

Czytaj także

15

Polska otworzy granice w nocy z piątku na sobotę. - Od 13 czerwca otwieramy granice na państwa Unii Europejskiej - poinformował premier Mateusz Morawiecki. Od wtorku 16 czerwca wznowiony zostanie międzynarodowy ruch lotniczy.

Więcej: Kiedy otwarcie granic? Premier Mateusz Morawiecki: Od soboty 13 czerwca otwieramy granice na państwa Unii Europejskiej

12

Wysoka grzywna oraz nawet kilka lat więzienia może grozić mężczyźnie spod Buska, który zlekceważył kwarantannę oraz sądowy zakaz kierowania. Więcej: Pod Buskiem mężczyzna lekceważył reguły kwarantanny i sądowy zakaz kierowania. Przyjdzie mu słono zapłacić

11

W środę, 10 czerwca, na terenie województwa świętokrzyskiego odnotowano 11 ozdrowień.

10

W środę, 10 czerwca, w województwie świętokrzyskim potwierdzono 9 nowych zakażeń koronawirusem.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - wtorek, 9 czerwca 2020

15

Minister zdrowia Łukasz Szumowski powiedział w RMF FM, że rozważany jest scenariusz, w którym na nowo wprowadzone zostaną obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. Więcej: Łukasz Szumowski: Powrót obostrzeń? Rozważamy taki scenariusz. Ale drugiego lockdownu na pewno nie będzie

14:25

Poczta Polska: Wraz z odmrażaniem kolejnych działów gospodarki i życia społeczno-kulturalnego, Poczta Polska przywraca pełne godziny pracy swoich placówek. Obecnie z usług pocztowych, bankowych i ubezpieczeniowych w standardowych godzinach można już skorzystać w 99 proc. punktów

11

Portal "Kronika Wąchocka" udostępnił wstrząsające nagranie rozmowy telefonicznej, w której osoba zakażona koronawirusem opisuje swój przypadek. Więcej: Wstrząsające wyznanie osoby zakażonej koronawirusem z powiatu starachowickiego. Posłuchajcie

10

We wtorek, 9 czerwca, rano w województwie świętokrzyskim potwierdzono 14 nowych zakażeń koronawirusem. Niestety sytuacja robi się niepokojąca. Tym razem nie ma chorych z powiatu starachowickiego gdzie od wielu dni notowane były zakażenia ale na mapie COVID-19 pojawiły się kolejne miejsca - między innymi powiaty sandomierski i konecki.

Czytaj także

9:30

Matura 2020 przebiega z zakłóceniami. We wtorek, przed egzaminem z matematyki, do wielu szkół w powiatach ostrowieckim, skarżyskim. starachowickim, opatowskim, koneckim i włoszczowskim przyszyły e-maile różnej treści informujące o zakażeniu koronawirusem, zagroźeniu chemicznym, bombie oraz sprawach obyczajowych.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - poniedziałek, 8 czerwca 2020

18.41

Ostatnie trzy dni (sobota - poniedziałek) to okres, kiedy odnotowano najwięcej dziennych zakażeń koronawirusem w Polsce.

 • Sobota - 576
 • Niedziela - 575
 • Poniedziałek - 599

15.30

Jak nas poinformował w poniedziałek 8 czerwca, rzecznik prasowy firmy Animex Foods Łukasz Dominiak, wśród pracowników zakładu mięsnego w Starachowicach potwierdzono łącznie 79 przypadków zakażenia koronawirusem a dodatkowo zachorowało 10 osób z firm współpracujących. Więcej: W zakładach mięsnych Animex Foods w Starachowicach 89 zakażonych. Trwają badania pracowników

10

W poniedziałek, 8 czerwca, rano poinformowano o aż 40 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie świętokrzyskim. To liczba absolutnie rekordowa w ciągu jednego dnia od początku pandemii. Więcej: Dramat! Rekordowa liczba zakażeń w Świętokrzyskiem! Aż 40. Zobacz skąd [LISTA]

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - niedziela, 7 czerwca 2020

18

W niedzielę po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnej osoby zakażonej koronawirusem. Zmarła to 75-letnia kobieta z powiatu starachowickiego.

Czytaj także

16

Dziesięć przypadków zakażenia koronawirusem stwierdzono w powiecie włoszczowskim od początku pandemii. Do tej pory w naszym powiecie jedna osoba zmarła, siedem już wyzdrowiało. Aktualnie chore są dwie osoby - w gminie Włoszczowa i gminie Radków. 17 osób jest poddanych kwarantannie.

Czytaj także

14

46 osób z terenu powiatu jędrzejowskiego na godzinę 9 w niedzielę, 7 czerwca było objętych kwarantanną. Z tej liczby 5 osób znajduje się w Bocheńcu, w miejscu kwarantanny zbiorowej. Od wczoraj liczba osób w kwarantannie spadła o 2. Oto najnowszy raport - niedziela, 7 czerwca.

Czytaj także

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - sobota, 6 czerwca 2020

20:01

Już prawie siedem milionów ludzi zostało zakażonych koronawirusem na całym świecie. Liczba śmiertelnych ofiar przekroczyła 340 tysięcy.

18:22

Informacja podana w sobotę po południu przez resort zdrowia o 576 nowych zakażeniach koronawirusem oznacza, że była to druga najgorsza doba od początku wybuchu pandemii. Do tej pory dobowy rekord wynosi 595 przypadków zakażenia koronawirusem.

17:30

Nie żyje kobieta zakażona koronawirusem

W sobotę po południu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci kolejnej osoby zakażonej koronawirusem. Zmarła to 80-letnia kobieta z powiatu starachowickiego.

Czytaj także

15:27

Używanie maseczek zaleca się tylko w przestrzeni publicznej, gdzie występuje duże ryzyko zakażenia koronawirusem, zaleca Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Eksperci tej organizacji mówią, że dobra maseczka powinna się składać z trzech warstw. Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus wyjaśnił, że ryzykowne miejsca to między innymi transport publiczny i sklepy Maseczki zaleca się też chorym na koronawirusa i ludziom z grupy największego ryzyka zachorowania, a więc osoby starsze i schorowane.

13:36

Ministerstwo Zdrowia: W ciągu doby wykonano ponad 23,3 tys. testów na koronawirusa.

10:30

W sobotę po południu służby wojewody poinformowały o kolejnych osobach, które pokonały koronawirusa

Czytaj także

10:00

W sobotę rano służby wojewody świętokrzyskiego poinformowały o trzech nowych zakażeniach koronawirusem. Wszystkie dotyczą powiatu starachowickiego, od kilku tygodni przeżywającego trudny czas w walce z koronawirusem.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - piątek, 5 czerwca 2020

18.30

W województwie świętokrzyskim odnotowano w piątek, 5 czerwca, osiem nowych ozdrowień.

Czytaj także

18

W piątek, 5 czerwca po południu, w województwie świętokrzyskim odnotowano 1 nowy przypadek zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

17

W czwartek 4 czerwca w starachowickiej firmie PKC Group, produkującej wiązki elektryczne do samochodów i motocykli, zatrudniającej około 2 tysięcy pracowników, potwierdzono dwa kolejne przypadki zarażenia koronawirusem. Kolejny jeden przypadek zanotowano też w MAN Bus.

Czytaj także

9:04

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - czwartek, 4 czerwca 2020

17:35

W czwartek, 4 czerwca, wieczorem w województwie świętokrzyskim odnotowano 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Więcej: Kolejne cztery zakażenia koronawirusem w regionie. Większość z powiatu starachowickiego

14:47

Jak informuje w czwartek, 4 czerwca, rzecznik prasowy firmy Aniemx Foods Łukasz Dominiak, wśród pracowników zakładu mięsnego w Starachowicach potwierdzono łącznie 75 przypadków zakażenia koronawirusem a dodatkowo zachorowało 10 osób z firm zewnętrznych.

13

W czwartek w południe, na parkingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej 14 rozpoczął pracę punkt pobrań wymazów na koronawirusa, przeznaczony dla pracowników starachowickich firm.

Czytaj także

10:45

W województwie świętokrzyskim odnotowano w czwartek, 4 czerwca, cztery nowe ozdrowienia.

Czytaj także

10:30

W czwartek, 4 czerwca rano, w województwie świętokrzyskim odnotowano 5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wszystkie dotyczą powiatu starachowickiego - najbardziej w naszym regionie dotkniętego zakażeniami.

8:42

W dobie koronawirusa Ministerstwo Zdrowia przypomina osobom potrzebującym, że można korzystać z e-wizyt lekarskich

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - środa, 3 czerwca 2020

18

W gminie Górno wykonane są testy na obecność koronawirusa. Przechodzą je nauczyciele, pracownicy oświaty, opieki społecznej, służby zdrowia, opiekunowie w żłobkach i Środowiskowym Domu Samopomocy. Do tej pory przebadano ponad 120 osób. Więcej: Testy na koronawirusa w gminie Górno. Badani są nauczyciele, służba zdrowia i pracownicy opieki społecznej

17

W środę, 3 czerwca, wieczorem w województwie świętokrzyskim odnotowano 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

12:20

Jak poinformowała w środę 3 czerwca dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Starachowicach Ewa Dróżdż, już u 84 pracowników zakładów mięsnych Animex Foods stwierdzono zakażenie koronawirusem. Na kwarantannie przebywa 630 osób - pracownicy, ich rodziny i znajomi.

Czytaj także

10:20

W środę, 3 czerwca, rano w województwie świętokrzyskim odnotowano pięć kolejnych zachorowań na COVID-19.

9:00

Ministerstwo Zdrowia prezentuje dzienny raport o koronawirusie

6:55

Polska piłkarska ekstraklasa jako jedna z pierwszych w Europie wystartowała po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem. O jej starcie mówi w rozmowie z nami Jacek Cyzio, były piłkarz m.in. Legii Warszawa, Pogoni Szczecin, Cracovii i tureckiego Trabzonsporu, gdzie zyskał duży szacunek tamtejszych kibiców. Jacek Cyzio sam przechorował koronawirusa.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - wtorek, 2 czerwca 2020

19.40

W PKC Group potwierdzono jeden przypadek zarażenia koronawirusem, a 10 osób przebywa na kwarantannie. Jak poinformował Jan Seweryn, przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność”, w PKC Group, pełna produkcja ruszy od 1 lipca.

Czytaj także

19

Od poniedziałku 1 czerwca uroczystości pogrzebowe znów mogą odbywać się w kaplicy Domu Pogrzebowego na cmentarzu komunalnym Kielce-Cedzyna. Do tej pory nie było to możliwe ze względu na wprowadzenie limitu uczestniczących osób w uroczystościach religijnych z powodu epidemii COVID-19.

Czytaj także

17.30

We wtorek, 2 czerwca, wieczorem, w województwie świętokrzyskim odnotowano 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Czytaj także

15

Pacjent szpitala w Starachowicach w którym przebywają zakażeni koronawirusem lub podejrzani o zakażenie zaatakował pielęgniarkę na oddziale rehabilitacji. Czytaj więcej: Pacjent szpitala w Starachowicach zaatakował pielęgniarkę. Grozi mu do 10 lat więzienia

13:50

Rzecznik prasowy firmy Animex Foods w Starachowicach poinformował o trzech kolejnych przypadkach zakażenia. To pracownicy zakładu. Łącznie w firmie zakażonych jest już 77 osób.

10:55

Pacjent z wysoką gorączką kilka dni temu trafił do Szpitala w Końskich. Został przyjęty na Oddział Kwarantanny, gdzie okazało się, że jest zakażony koronawirusem. - Taki oddział powinien być w każdym szpitalu. Dzięki temu nie ma zagrożenia dla pacjentów przebywających na innych oddziałach– podkreśla Wojciech Przybylski, dyrektor Szpitala Specjalistycznego imienia świętego Łukasza w Końskich.

10:20

W poniedziałek, 1 czerwca Klinika Otolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi Świętokrzyskiego Centrum Onkologii wznowiła normalną pracę. Przypomnijmy, że w czwartek, 28 maja, potwierdzono tam pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem. Część personelu i pacjentów przebywa na kwarantannie i oczekuje na wykonanie testów.

9:00

Ministerstwo Zdrowia przedstawiło dzienny raport o koronawirusie.

7:55

Wojska Obrony Terytorialnej będą wspierać organizatorów letniego wypoczynku, tak aby dzieci przebywające na obozach harcerskich, koloniach były bezpieczne. Żołnierze udzielą m. in. wsparcia logistycznego i medycznego – napisał na Twitterze szef MON Mariusz Błaszczak.

Najnowsze informacje o epidemii koronawirusa w Świętokrzyskiem - poniedziałek, 1 czerwca 2020

21:06

"Wesele jest akurat takim spotkaniem, które łatwo opanować epidemicznie. Mamy nazwiska, adresy, znamy wszystkie osoby. W związku z tym nawet zapraszając możemy poprosić o to, że jeżeli czują się źle, żeby nie przychodzili i tak pewnie jest. Natomiast trudno jest powiedzieć ludziom: nie róbcie wesel przez najbliższy rok. Ten wirus będzie z nami. My nie kończymy epidemii. On będzie z nami przez najbliższy rok, jak nie dłużej, dopóki nie będzie faktycznie szczepionki" - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski w Polsat News.

17:15

W poniedziałek, 1 czerwca, wieczorem w województwie świętokrzyskim odnotowano 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Więcej: Trzy nowe zakażenia koronawirusem w regionie. Wszystkie z Kielc i powiatu kieleckiego

15:10

Jak poinformował nas rzecznik prasowy zakładów mięsnych Animex Foods w Starachowicach Łukasz Dominiak, 1 czerwca w firmie odnotowano już 74 przypadki zakażeń u pracowników. Niestety liczba zakażonych z dnia na dzień rośnie.

13:06

Ostatecznie dwa przypadki zakażenia koronawirusem potwierdzono u wychowanków dwóch starachowickich placówek oświatowych. To przedszkolak i uczeń z klas I - III, które uczęszczały na zajęcia opiekuńczo - wychowawcze. W związku z tym od 2 czerwca wszystkie placówki szkolne i przedszkolne będą zamknięte.

11:55

Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej będą przeciwdziałać rozszerzaniu epidemii koronawirusa w trakcie letnich kolonii dzieci i młodzieży.

10:40

W poniedziałek, 1 czerwca, rano w województwie świętokrzyskim odnotowano 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

10:33

W województwie świętokrzyskim odnotowano w poniedziałek, 1 czerwca, 3 nowe ozdrowienia.

Czytaj także

09:01

Ministerstwo Zdrowia: 11 449 ozdrowieńców.

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

Czytaj także

E-hulajnogi- nowe przepisy, koniec samowolki?

Wideo

Komentarze 178

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Niektóre wojewódzkie stacje Sanepid podają informacje co do ilości dziennie wykonywanych testów na obecność koronawirusa. Jeśli to co robi władza ma być transparentne, to takie informacje powinny być publicznie podawane. Zawalczcie o to, by wasi czytelnicy mieli poczucie bezpieczeństwa.

G
Gość

Nareszcie dziś - 30.03 - o godz 19,44 rzetelny i szczegółowy raport. Dzięki !!!! Jeśli można prosić przedstawiajcie Państwo także konkrety jeśli chodzi o miasto Kielce, a nie powiat oraz ilość wykonywanych u nas testów (jest tylko informacja o tym, że są kłopoty..... Z czego one wynikają????

G
Gość
25 marca, 14:15, Ewelina:

I co? Gdzie te pozarażane przez Prof.Rokitę pacjentki??? Nie jest wam łyso? Karma wraca.

Tak, dobrze, że wiesz, że karma wraca...

E
Ewelina

I co? Gdzie te pozarażane przez Prof.Rokitę pacjentki??? Nie jest wam łyso? Karma wraca.

g
goq

Napiszcie ile testów zrobiono w Świętokrzyskiem. 364 testy to trochę mało na 20127 w całej Polsce

G
Gość
19 marca, 22:03, Gość:

Największym paradoksem, z którym ciężko się pogodzić, jest to, gdy to nie wirus zabija zakażoną ofiarę, lecz ludzie i takie brukowce jak Echo Dnia!!! :( Oczywiście przemilcza się tu informację, że to m.in. ten szmatławiec z niejakim pseudodziennikarzem na czele doprowadził do śmierci śp. profesora z Kielc, m.in. poprzez umieszczane publikacje na FW i publikacje hejtu w komentarzach na stronach swojej pseudogazety, które przynoszą jej zyski (tzw. klikalność - przyciąganie reklamodawców). Dlatego dla szmalu sami niszczą lub pozwalają zniszczyć drugiego człowieka, a nawet - jak pokazał ten przykład - doprowadzić do jego śmierci! I jednocześnie sam naczelny bagatelizuje tę tragedię, jakby nic wielkiego się nie stało (ale czego się spodziewać przy poziomie ED i żerowaniu na najniższych instynktach i braku jakiejkolwiek moralności). W tej sytuacji ED niczym nie różni się od tych hejterów, którzy bezpośrednio przyczynili się do śmierci zaszczutego człowieka, i ponosi tę samą odpowiedzialność! Na szczęście sprawą zajęły się organy ścigania i chciałbym wierzyć, że odpowiedzialni za tę śmierć poniosą jak najsurowsze konsekwencje, a człowiek uważający się za dziennikarza straci prawo do wykonywania tego zawodu, natomiast sama gazeta (i jej podobne brukowce) powinna przestać istnieć. O szczegółach poinformował na FB Maksymilian Materna, świadek i znajomy ofiary, a jego relacja jest wstrząsająca dla każdego uczciwego i wrażliwego człowieka. Ludzie bez sumień, którzy już mają krew na rękach, dopóki pozostają bezkarni są dużo gorsi niż koronawirus, bo przeciętny człowiek wobec nich jest bezsilny. :(

To jest czyjaś prywatna vendetta za to że echo pisało o wyrokach w sprawach karnych?

G
Gość
19 marca, 22:03, Gość:

Największym paradoksem, z którym ciężko się pogodzić, jest to, gdy to nie wirus zabija zakażoną ofiarę, lecz ludzie i takie brukowce jak Echo Dnia!!! :( Oczywiście przemilcza się tu informację, że to m.in. ten szmatławiec z niejakim pseudodziennikarzem na czele doprowadził do śmierci śp. profesora z Kielc, m.in. poprzez umieszczane publikacje na FW i publikacje hejtu w komentarzach na stronach swojej pseudogazety, które przynoszą jej zyski (tzw. klikalność - przyciąganie reklamodawców). Dlatego dla szmalu sami niszczą lub pozwalają zniszczyć drugiego człowieka, a nawet - jak pokazał ten przykład - doprowadzić do jego śmierci! I jednocześnie sam naczelny bagatelizuje tę tragedię, jakby nic wielkiego się nie stało (ale czego się spodziewać przy poziomie ED i żerowaniu na najniższych instynktach i braku jakiejkolwiek moralności). W tej sytuacji ED niczym nie różni się od tych hejterów, którzy bezpośrednio przyczynili się do śmierci zaszczutego człowieka, i ponosi tę samą odpowiedzialność! Na szczęście sprawą zajęły się organy ścigania i chciałbym wierzyć, że odpowiedzialni za tę śmierć poniosą jak najsurowsze konsekwencje, a człowiek uważający się za dziennikarza straci prawo do wykonywania tego zawodu, natomiast sama gazeta (i jej podobne brukowce) powinna przestać istnieć. O szczegółach poinformował na FB Maksymilian Materna, świadek i znajomy ofiary, a jego relacja jest wstrząsająca dla każdego uczciwego i wrażliwego człowieka. Ludzie bez sumień, którzy już mają krew na rękach, dopóki pozostają bezkarni są dużo gorsi niż koronawirus, bo przeciętny człowiek wobec nich jest bezsilny. :(

20 marca, 11:46, Gość:

Uważam, że za ten post Echo Dnia powinno Cię poznać. Adres IP mają.

*pozwać

G
Gość
19 marca, 22:03, Gość:

Największym paradoksem, z którym ciężko się pogodzić, jest to, gdy to nie wirus zabija zakażoną ofiarę, lecz ludzie i takie brukowce jak Echo Dnia!!! :( Oczywiście przemilcza się tu informację, że to m.in. ten szmatławiec z niejakim pseudodziennikarzem na czele doprowadził do śmierci śp. profesora z Kielc, m.in. poprzez umieszczane publikacje na FW i publikacje hejtu w komentarzach na stronach swojej pseudogazety, które przynoszą jej zyski (tzw. klikalność - przyciąganie reklamodawców). Dlatego dla szmalu sami niszczą lub pozwalają zniszczyć drugiego człowieka, a nawet - jak pokazał ten przykład - doprowadzić do jego śmierci! I jednocześnie sam naczelny bagatelizuje tę tragedię, jakby nic wielkiego się nie stało (ale czego się spodziewać przy poziomie ED i żerowaniu na najniższych instynktach i braku jakiejkolwiek moralności). W tej sytuacji ED niczym nie różni się od tych hejterów, którzy bezpośrednio przyczynili się do śmierci zaszczutego człowieka, i ponosi tę samą odpowiedzialność! Na szczęście sprawą zajęły się organy ścigania i chciałbym wierzyć, że odpowiedzialni za tę śmierć poniosą jak najsurowsze konsekwencje, a człowiek uważający się za dziennikarza straci prawo do wykonywania tego zawodu, natomiast sama gazeta (i jej podobne brukowce) powinna przestać istnieć. O szczegółach poinformował na FB Maksymilian Materna, świadek i znajomy ofiary, a jego relacja jest wstrząsająca dla każdego uczciwego i wrażliwego człowieka. Ludzie bez sumień, którzy już mają krew na rękach, dopóki pozostają bezkarni są dużo gorsi niż koronawirus, bo przeciętny człowiek wobec nich jest bezsilny. :(

20 marca, 11:46, Gość:

Uważam, że za ten post Echo Dnia powinno Cię poznać. Adres IP mają.

*pozwać

G
Gość
19 marca, 22:03, Gość:

Największym paradoksem, z którym ciężko się pogodzić, jest to, gdy to nie wirus zabija zakażoną ofiarę, lecz ludzie i takie brukowce jak Echo Dnia!!! :( Oczywiście przemilcza się tu informację, że to m.in. ten szmatławiec z niejakim pseudodziennikarzem na czele doprowadził do śmierci śp. profesora z Kielc, m.in. poprzez umieszczane publikacje na FW i publikacje hejtu w komentarzach na stronach swojej pseudogazety, które przynoszą jej zyski (tzw. klikalność - przyciąganie reklamodawców). Dlatego dla szmalu sami niszczą lub pozwalają zniszczyć drugiego człowieka, a nawet - jak pokazał ten przykład - doprowadzić do jego śmierci! I jednocześnie sam naczelny bagatelizuje tę tragedię, jakby nic wielkiego się nie stało (ale czego się spodziewać przy poziomie ED i żerowaniu na najniższych instynktach i braku jakiejkolwiek moralności). W tej sytuacji ED niczym nie różni się od tych hejterów, którzy bezpośrednio przyczynili się do śmierci zaszczutego człowieka, i ponosi tę samą odpowiedzialność! Na szczęście sprawą zajęły się organy ścigania i chciałbym wierzyć, że odpowiedzialni za tę śmierć poniosą jak najsurowsze konsekwencje, a człowiek uważający się za dziennikarza straci prawo do wykonywania tego zawodu, natomiast sama gazeta (i jej podobne brukowce) powinna przestać istnieć. O szczegółach poinformował na FB Maksymilian Materna, świadek i znajomy ofiary, a jego relacja jest wstrząsająca dla każdego uczciwego i wrażliwego człowieka. Ludzie bez sumień, którzy już mają krew na rękach, dopóki pozostają bezkarni są dużo gorsi niż koronawirus, bo przeciętny człowiek wobec nich jest bezsilny. :(

Uważam, że za ten post Echo Dnia powinno Cię poznać. Adres IP mają.

M
Morawica

Witam sytuacja jest fatowa sztaby kryzysowe w gminach nie wiedza co robic, nie działaja. Mamy osobe z kwarantana która mieszka w pomieszczeniach socjalnych ze wspolna toaletą . a gm. nic nie robi. Wielki sztab.

G
Gość
19 marca, 22:03, Gość:

Największym paradoksem, z którym ciężko się pogodzić, jest to, gdy to nie wirus zabija zakażoną ofiarę, lecz ludzie i takie brukowce jak Echo Dnia!!! :( Oczywiście przemilcza się tu informację, że to m.in. ten szmatławiec z niejakim pseudodziennikarzem na czele doprowadził do śmierci śp. profesora z Kielc, m.in. poprzez umieszczane publikacje na FW i publikacje hejtu w komentarzach na stronach swojej pseudogazety, które przynoszą jej zyski (tzw. klikalność - przyciąganie reklamodawców). Dlatego dla szmalu sami niszczą lub pozwalają zniszczyć drugiego człowieka, a nawet - jak pokazał ten przykład - doprowadzić do jego śmierci! I jednocześnie sam naczelny bagatelizuje tę tragedię, jakby nic wielkiego się nie stało (ale czego się spodziewać przy poziomie ED i żerowaniu na najniższych instynktach i braku jakiejkolwiek moralności). W tej sytuacji ED niczym nie różni się od tych hejterów, którzy bezpośrednio przyczynili się do śmierci zaszczutego człowieka, i ponosi tę samą odpowiedzialność! Na szczęście sprawą zajęły się organy ścigania i chciałbym wierzyć, że odpowiedzialni za tę śmierć poniosą jak najsurowsze konsekwencje, a człowiek uważający się za dziennikarza straci prawo do wykonywania tego zawodu, natomiast sama gazeta (i jej podobne brukowce) powinna przestać istnieć. O szczegółach poinformował na FB Maksymilian Materna, świadek i znajomy ofiary, a jego relacja jest wstrząsająca dla każdego uczciwego i wrażliwego człowieka. Ludzie bez sumień, którzy już mają krew na rękach, dopóki pozostają bezkarni są dużo gorsi niż koronawirus, bo przeciętny człowiek wobec nich jest bezsilny. :(

A wiesz, że to, co właśnie robisz, to jest hejt w czystej postaci? Ty już wszystko wiesz, byleś, widziałeś, wydałeś wyrok.

Haters must hate. Najpierw zastanów się nad sobą...

G
Gość

Największym paradoksem, z którym ciężko się pogodzić, jest to, gdy to nie wirus zabija zakażoną ofiarę, lecz ludzie i takie brukowce jak Echo Dnia!!! :( Oczywiście przemilcza się tu informację, że to m.in. ten szmatławiec z niejakim pseudodziennikarzem na czele doprowadził do śmierci śp. profesora z Kielc, m.in. poprzez umieszczane publikacje na FW i publikacje hejtu w komentarzach na stronach swojej pseudogazety, które przynoszą jej zyski (tzw. klikalność - przyciąganie reklamodawców). Dlatego dla szmalu sami niszczą lub pozwalają zniszczyć drugiego człowieka, a nawet - jak pokazał ten przykład - doprowadzić do jego śmierci! I jednocześnie sam naczelny bagatelizuje tę tragedię, jakby nic wielkiego się nie stało (ale czego się spodziewać przy poziomie ED i żerowaniu na najniższych instynktach i braku jakiejkolwiek moralności). W tej sytuacji ED niczym nie różni się od tych hejterów, którzy bezpośrednio przyczynili się do śmierci zaszczutego człowieka, i ponosi tę samą odpowiedzialność! Na szczęście sprawą zajęły się organy ścigania i chciałbym wierzyć, że odpowiedzialni za tę śmierć poniosą jak najsurowsze konsekwencje, a człowiek uważający się za dziennikarza straci prawo do wykonywania tego zawodu, natomiast sama gazeta (i jej podobne brukowce) powinna przestać istnieć. O szczegółach poinformował na FB Maksymilian Materna, świadek i znajomy ofiary, a jego relacja jest wstrząsająca dla każdego uczciwego i wrażliwego człowieka. Ludzie bez sumień, którzy już mają krew na rękach, dopóki pozostają bezkarni są dużo gorsi niż koronawirus, bo przeciętny człowiek wobec nich jest bezsilny. :(

G
Gość

Dlaczego informacje na tej stronie zamarły? Żadnej relacji z wczorajszych podsumowań rzeczników..... Brak informacji to brak poczucia bezpieczeństwa. Dotąd byliście najlepszym źródłem informacji, teraz żenada.

G
Gość
18 marca, 10:42, Gość:

a co z tym znany lekarzem od BMW

Nie żyje? Gdyby nie było BMW w tle,to co? Nikt by się nie interesował,a tak,to zaszczuli człowieka

G
Gość
18 marca, 10:45, Gość:

NO teraz zona pojechala zalatwic sprawy do bmw

To ma być śmieszne? Trochę współczucia,a najlepiej zamknij dziób

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3