Koszykarzom Politechniki sił wystarczyło tylko na pierwszą połowę

MAT
archiwum
W meczu 14. kolejki grupy B II ligi, koszykarze AZS Politechniki Świętokrzyskiej Galerii Echo Kielce przegrali w Bielsku Podlaskim z Turem 60:81.

Przez całą pierwszą połowę studenci z Kielc toczyli z wyżej notowanym rywalem wyrównaną walkę. Dodatkowo kolejny raz przystąpili do spotkania osłabieni. Z powodu urazu nie zagrał jeden z najskuteczniejszych gracz Politechniki, rozgrywający Alan Jaworski. Po pierwszych dwudziestu minutach kielczanie tracili do gospodarzy tylko dwa punkty (38:36). W drugiej połowie do kontynuowania wyrównanej walki zabrakło już jednak sił.

Tur Bielsk Podlaski - AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce 81:60, (21:17, 17:19, 22:9, 21:15)
Politechnika: Pawlak 9 (1x3), Pękalski 9 (1x3), Ziemski 20 (2x3), Tarzanowski 5, Drogosz 13 - Ciepliński 2, Kamiński 2, Burzawa.

Strefa Biznesu: Zwolnienia grupowe w Polsce. Ekspert uspokaja