Krzysztof Bąk zdobył "srebro" na zawodach Pucharu Polski Kadetów w zapasach

/dor/
Zawodnicy Czarnych Połaniec uczestniczyli w Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym. W imprezie, która odbyła się w Brzegu Dolnym, bardzo dobrze spisał się Krzysztof Bąk, który zdobył srebrny medal w kategorii 54 kilogramów.
Krzysztof Bąk zdobył

W Pucharze Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym wystartowało 150 zawodników z 38 klubów. W tym gronie było czterech przedstawicieli Czarnych Połaniec, którzy w klasyfikacji drużynowej uplasowali się na 16 pozycji. Sukces osiągnął Krzysztof Bąk, który wywalczył srebrny medal w kategorii do 54 kilogramów. -Krzysiu walczył bardzo dobrze. Rywalizował w mocno obsadzonej kategorii i zajął drugie miejsce. Do tej pory jego największym osiągnięciem była piąta pozycja na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Kadetów, które odbyły się w czerwcu - mówił Wiktor Skrobacz, trener zapaśników Czarnych.

W kat. do 46 kilogramów o medal otarł się Sebastian Barabasz, który ostatecznie został sklasyfikowany na siódmym miejscu. Ponadto Kacper Pawlik wywalczył dwunastą lokatę w wadze do 69 kilogramów, a Paweł Dziuba w kategorii do 63 kilogramów został sklasyfikowany na siedemnastej pozycji.