KS Smyków zmierzy się z Granatem Borki

KAR
W weekendowej kolejce pierwszej grupy klasy B oba koneckie zespoły doznały porażek. W sobotę, KS Kamienna Wola przegrał w Stąporkowie z beniaminkiem rozgrywek Czarnovią Kielce 1:3. Do przerwy goście prowadzili 1:0. Bramkę dla KS zdobył na 1:1 Michał Kos.

OGLĄDAJ: TOP Sportowy24. Krytyczne wypowiedzi Lewandowskiego odbijają się echem

W niedzielę, KS Smyków uległ na wyjeździe ULKS Łączna 1:2. Do przerwy był remis 1:1. Gola dla KS na 1:0 strzelił z rzutu karnego grający trener Dawid Kołodziejczyk.

W niedzielę, o godzinie 11, KS Smyków na boisku w Miedzierzy podejmował będzie Granat Borki. W weekend pauzuje drużyna z Kamiennej Woli.