KSSPR Końskie w meczu Pucharu Polski pokonało w Ostrowcu KSZO Odlewnię

mir
W meczu Pucharu Polski piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec przegrał z KSSPR Końskie 33:37 (13:16).

KSZO: Kijewski, Baran – Grabowski 10, Bysiak 1, Falasa, Jeżyna, Cukierski, Kogutowicz 5, Telka 4, Włoskiewicz 8, Zielonko, Chmielewski, Jagiełło 5.
Woś 2, Sękowski 5, Maleszak 6, Pilarski 4, Wolski 3, Fidor 1, Goliszewski 6, Matyjasik 6, Szot, Napierała, Słonicki, Gasin 4.

Gospodarze zagrali bardzo słabo w obronie i praktycznie od początku meczu dali sobie narzucić styl gry gości. Po kwadransie gry było 4:10 i taką wysoka przewagę konecki zespół utrzymywał do 29 minuty. Dopiero trzy efektowne kontry w końcówce pierwszej połowy pozwoliły nieco zniwelować straty. Obiecujący był początek drugiej połowy, kiedy Wojownicy zmniejszyli stratę do jednej bramki. Wystarczyło jednak kilka nieudanych ataków i rywale znowu odskoczyli. W 47 minucie goście prowadzili już różnicą dziewięciu bramek (22:31), ale w końcówce znowu Wojownicy nieco dorobili.