KSSPR Końskie wygrał z Nielbą Wągrowiec

(PK)
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie pokonało Nielbę Wągrowiec.

KSSPR Końskie – Nielba Wągrowiec 36:26 (18:11)

KSSPR: Wnuk, Szot – Smołuch 2, M. Napierała 2, Mastalerz 5, Słonicki 3, T. Napierała 9 (2), Pilarski 2, Dobrowolski 1, Jamioł 8, M. Bąk 4, Matyjasik.

O zwycięstwie konecczan zadecydowała pierwsza faza meczu. Drużyna Michała Przybylskiego prowadziła 3:0, a w 19 minucie już 12:4. W pierwszej połowie bardzo skuteczni byli Rafał Jamioł, Tomasz Napierała i Patryk Mastalerz, którzy w pierwszych 30 minutach zdobyli 16 z 18 bramek KSSPR.