KSSPR pokonało Czuwaj. Jest czwarte miejsce

PK
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie pokonało Czuwaj Przemyśl. Konecczanie zajęli na koniec rozgrywek czwarte miejsce w tabeli.

KSSPR Końskie – Czuwaj Przemyśl 25:24 (11:12)

KSSPR: Wnuk, Szot - Jakubowski 1, Sękowski 2, Słonicki 1, Walewski, Maleszak, Pilarski, Jamioł 3, Matyjasik 6 (1), Napierała 2 (2), Mastalerz 2, Gasin 2, Rutkowski 6 (3), Smołuch.

KSSPR walczyło o utrzymanie czwartego, Czuwaj drugiego miejsca, w ostatniej kolejce zapowiadał się ciekawy mecz i taki był. W pierwszej połowie częściej na prowadzeniu byli goście, którzy dwa razy wychodzili na trzybramkowe prowadzenie, pierwszy raz w 23 minucie (8:11).

W 34 konecczanie doprowadzili do remisu 13:13, a od 46 minuty, kiedy przegrywali 15:16, zdobyli pięć bramek z rzędu. Gospodarze mieli jeszcze jeden trudny moment, gdy w 54 minucie przemyślanie przegrywali tylko dwoma golami (22:20), ale ten atak został odparty. Kiedy w 57 minucie zespół z Końskich wygrywał 25:21, było wiadomo, że punkty zostaną u gospodarzy.