KSZO 1929 Ostrowiec przegrał z Dalinem Myślenice

opr. redakcja.
Kamil Markiewicz
KSZO 1929 Ostrowiec przegrał z Dalinem Myślenice w meczu 19. kolejki trzeciej ligi małopolsko-świętokrzyskiej.

KSZO 1929 Ostrowiec - Dalin Myślenice 0:1 (0:0). Bramka: 0:1 Krzysztof Kozieł 53 min.

KSZO 1929: Zacharski - Barański, Lasocki, Grunt, Kijanka (82. Karasek), Gehman, Sudy (76. Skwarliński), Mikołajek, Czerwiński (62. Stachurski) - Dziadowicz 5 - Stawiarski 3 (60. Kosowski 1)

Lepiej spotkanie rozpoczęli goście, którzy co prawda więcej utrzymywali się przy piłce, jednak nie potrafili tej przewagi przełożyć na efekt bramkowy. Po 30 minutach gry inicjatywę przejęli gospodarze. Sygnał do ataku dał Samuel Gehmann, który oddał pierwszy - i zarazem ostatni w tej części gry - celny strzał na bramkę Dalinu. Dwie minuty później po składnej akcji zza pola karnego minimalnie nad poprzeczką uderzał jeszcze Radosław Mikołajek.

Po zmianie stron ponownie więcej z gry mieli goście i szybko wykorzystali nieporadność gospodarzy. W 53 minucie Krzysztof Kozieł otrzymał podanie ze skrzydła, wpadł w pole karne i uderzył po długim rogu nie dając szans interweniującemu Konradowi Zacharskiemu.

Przegrywając 0:1 gracze KSZO nie zrobili zbyt wiele, by odmienić losy spotkania. Na boisku pojawili się zmiennicy, jednak zamiast oczekiwanych przez kibiców graczy ofensywnych, trener desygnował do gry defensywnych. Nie dziwi więc, że po raz kolejny zespół opuszczał boisko przy tak nielubianej krytyce.