KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski wysoko wygrał z Unią Tarnów w meczu 3 Ligi grupy 4. Zobacz zdjęcia z meczu

Bartosz Wartałowicz
KSZO wysoko pokonał Unię Tarnów. Więcej zdjęć na kolejnych slajdach>>>>>>
KSZO wysoko pokonał Unię Tarnów. Więcej zdjęć na kolejnych slajdach>>>>>>Sandra Krakowiak
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pokonał 3:0 Unię Tarnów w ramach meczu 7 kolejki 3 Ligi grupy 4. Zobacz relację i zdjęcia z meczu.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pokonał 3:0 Unię Tarnów. To czwarta wygrana z rzędu zespołu Rafała Wójcika

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów 3:0 (2:0)/b]
[b]Bramki:
Damian Mężyk 25, Michał Nawrot 37, Jarosław Lis 87
KSZO: Klon - Jarzynka, Domagała (84 Żebrowski), Mężyk, Brągiel (84 Lis) - Orlik, Szynka (46 Zdyb), Kołoczek, Nawrot - Zimnicki (65 Lipka) - Pisarek (70 Mazurek)
Żółte Kartki: Zimnicki, Brągiel, Mazurek

Zobacz zdjęcia

KSZO po nieudanym początku sezonu, notuje już 4 zwycięstwo z rzędu w 3 Lidze. Zespół Rafała Wójcika tym razem nie dał szans Unii Tarnów. Wynik otworzył w 25 minucie stoper pomarańczowo-czarnych Damian Mężyk, a 12 minut później za sprawą Michała Nawrota było już 2:0 i na przerwę w znacznie lepszych nastrojach schodzili gospodarze. Na gole kibice zgromadzeni na stadionie w Ostrowcu Świętokrzyskim musieli czekać aż do samej końcówki meczu bo w 87 minucie spotkania wynik ustalił letni nabytek KSZO - Jarosław Lis.