Ostrowieccy piłkarze przywieźli komplet punktów z Tarnowa, gdzie pokonali Unię.

Unia Tarnów - KSZO 1929 Ostrowiec 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Tomasz Persona 8 min,

KSZO: Zacharski 7 – D.Cheba 7, Kudryavtsev 7, Sołtykiewicz 7, Janik 7– Tymoszuk 4 (50. Łokieć 3), Mikołajek 6, Mąka 5 (60. Puton 3), Jakubowski 5 (52. Grunt 3), Persona 7 (59. P. Cheba 3) – Jamróz 6 (86. Kokosza).

Trener Tadeusz Krawiec był bardzo zadowolony z postawy swojej drużyny, która wprawdzie wygrała tylko 1:0, ale przez całe spotkanie dominowała na boisku. -Gospodarze zostali zepchnięci do obrony i praktycznie w całym meczu nie stworzyli groźniejszej sytuacji - powiedział trener Tadeusz Krawiec.

Mecz rozpoczął się pomyślnie dla gości, bo już w 8 minucie po faulu na Kamilu Jakubowskim, sędzia podyktował rzut wolny z odległości 18 metrów od bramki gospodarzy. Do piłki podszedł Tomasz Persona i pięknym strzałem ponad murem umieścił ją w siatce.

W drugiej połowie dogodne sytuacje mieli Łukasz Jamróz i Michał Grunt. Obaj gracze KSZO strzelali głową, ale w obu przypadkach piłka minimalnie mijała bramkę