KSZO II pokonał Pogoń Staszów

Rafał Soboń
Rafał Soboń
Pierwszą bramkę niespodziewanie strzelili goście. W 23 minucie gry Przemysław Rzepa wyszedł zza linii obrony KSZO II i pokonał bezradnego Dudę.

W 57 minucie kibice obejrzeli niemal kopię akcji z 23 min, tym razem to jednak Kamil Dziadowicz pokonał bramkarza Pogoni. W 80 minucie po indywidualnej akcji na 2:1 podwyższył Daniel Dybiec. Trzy minuty póżniej zły wykop bramkarza wykorzystał Karol Kostrzewa. Ten sam zawodnik w 85 minucie wykorzystał błąd obrony gości i silnym strzałem zza pola karnego ustalił wynik spotkania na 4:1 dla KSZO II Polvat.

KSZO II Polvat Ostrowiec Św. - Pogoń Staszów 4:1 (0:1)

0:1 Przemysław Rzepa - 23 min, 1:1 Kamil Dziadowicz - 57 min, 2:1 Daniel Dybiec - 80 min, 3:1 Karol Kostrzewa - 83 min, 4:1 Karol Kostrzewa - 85 min.