KSZO II rozgromił w sparingu Jandar Bodzechów (video)

Rafał SOBOŃ
W rozegranym w środę na boisku Piłkarskiego Ośrodka Treningowego meczu kontrolnym, rezerwy KSZO Ostrowiec pewnie pokonały Jandar Bodzechów 7:1.

KSZO II Ostrowiec - Jandar Bodzechów 7:1 (2:1)

Bramki: Żelazowski 28, 49, 60, Czyż 36, 57, Nogaj 71, 90 - Mazepa 26

KSZO II: Kwapisz - Wróbel, Skrobisz, Sado, Zdrojewski - Nogaj, Żak, Machocki, Czyż - Ulikowski, Żelazowski

Jandar: Kruzel - Rutkowski, Dębicki, Kostrzewa, Cieślik - Gruszka, Aras, Gromek, Kijanka - Kosowski, Mazepa oraz Ćwik, Zięba, Zieliński, Michałowski

Piłkarze Jandaru tylko w pierwszych minutach meczu nawiązali wyrównaną walkę z rezerwami KSZO, jednak obie drużyny nie potrafiły w tej części gry wykorzystać stworzonych sytuacji. Pierwsza bramka padła po błędzie Dawida Żaka, który podał piłkę do Piotra Mazepy. Piłkarz Jandaru znalazł się w idealnej sytuacji i nie miał większych problemów z pokonaniem próbującego ratować sytuację Rafała Kwapisza. Głupio stracona bramka zmobilizowała podopiecznych trenera Marcina Wróbla, którzy już do przerwy za sprawą Tomasza Żelazowskiego i Karola Czyża wyszli na prowadzenie.

W drugiej odsłonie meczu, trener Jandaru Janusz Wacker dokonał kilku zmian w składzie i to odbiło się zarówno na grze jego zespołu jak i wyniku spotkania. Ostatecznie ostrowczanie wygrali 7:1, a hattricka zapisał na swoim koncie Tomasz Żelazowski.