KSZO II zremisował z GKS Nowiny (zdjęcia)

Rafał SOBOŃ
W meczu IV ligi KSZO Ostrowiec zremisował przed własną publicznością z GKS Nowiny.

Już początek spotkania pokazał, że goście nie przyjechali do Ostrowca przegrać. W 18 minucie Grzegorz Kułak dwukrotnie starał się pokonać Tomasza Bąbla, ten jednak był czujny. W odpowiedzi w 20 minucie Dawid Żak uderzył futbolówkę w słupek. W 38 minucie nie lada wyczynem popisał się Karol Czyż, który dostał idealne podanie od Sebastiana Dębniaka i będąc 4 metry przed pustą bramką, przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. W 43 minucie ponownie w słupek uderzył Damian Nogaj, na bramki kibice musieli poczekać jednak do drugiej połowy. Pierwsi gola zdobyli goście, którzy wymienili w polu karnym KSZO II kilka podań, a piłkę z najbliższej odległości do bramki skierował Łukasz Stawiarski. Rezerwy KSZO odpowiedziały w 65 minucie, kiedy na uderzenie z ponad 30 metrów zdecydował się Jakub Kapsa. Paweł Pacanowski był w tej akcji bezradny. Obie drużyny do końca walczyły o zwycięstwo, brakowało jednak szczęścia. W ostatniej minucie gry piłka zatrzepotała nawet w siatce GKS, jednak sędzia dopatrzył się spalonego i tym samym goście wywieźli z OstrowcKSZO II Ostrowiec - GKS Nowiny 1:1 (0:0)

Bramki: Łukasz Stawiarski 58' - Jakub Kapsa 65'

KSZO II: Bąbel - Dębniak, Woropajew, Nowik, Łatkowski, Nogaj, Żak (46' Zdrojewski), Dziadowicz, Persona, Czyż (70' Machocki), Kapsa

GKS Nowiny: Pacanowski - Kaczor, Wilczyński, Rabej, Michta, Szewczyk (75' Grudzień), Kubicki (87' Bogucki), Korba (70' Kula), Stanek, Stawiarski (90' Okłuszyk), Kułak