KSZO II zremisował z Lotnikiem (video, zdjęcia)

Rafał SOBOŃ
Kolejny sparing rozegrali podopieczni Marcina Wróbla, którzy przygotowując się do startu rozgrywek IV ligi zmierzyli się w sobotę z Lotnikiem Kryspinów. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Pierwsza połowa była wyrównanych, jednak w 43 minucie błąd na połowie Lotnika popełnili piłkarze KSZO II, a strata piłki zakończyła się również stratą gola. Kontra gości mimo dobrej postawy Tomasza Bąbla, który wybronił pierwszy strzał zakończyła się jednak golem autorstwa Dawida Będkowskiego. Po przerwie w ekipie Lotnika doszło do wielu zmian, natomiast KSZO II wyszedł w tym samym składzie przez co na boisku widać było większą świeżość ekipy przyjezdnych. Mimo to, w 87 minucie gry po błędzie Kamila Czarneckiego, który źle obliczył lot piłki wyrównującą bramkę strzałem z dystansu zdobył Marcin Wróbel.

KSZO II Ostrowiec - Lotnik Kryspinów 1:1 (0:1)
Bramki: Marcin Wróbel 87 - Dawid Będkowski 43

KSZO II: Bąbel - Szafirowski, Kardas, Nowik, Wróbel, Nogaj, Żak, Michalski, Machocki, Ulikowski, Czyż
Lotnik: Miś - Szatan, Osmola, Będkowski, Cebula, Kosowicz, Polek, Drame, Browski, Domański, Keshi oraz Czarnecki, Sosnowski, Sendor, Jurek, Dobosz, Satora, Sadko, Bajorek, Soboń, Kwater, Pamuła