KSZO Junior Ostrowiec wygrał z Górnikiem Łęczna (WIDEO, zdjęcia)

Rafał SOBOŃ
KSZO Junior Ostrowiec wygrał z Górnikiem Łęczna w Centralnej Lidze Juniorów.

MKS KSZO Junior Ostrowiec - Górnik Łęczna 2:0 (1:0). Bramki: 1:0 Paweł Czajkowski 11 min, 2:0 Dominik Świątek 80 min.

MKS KSZO: Zacharski - Larkowski, Mężyk, Cebula, Kowalski, P. Jedlikowski (83. J. Jedlikowski), Gajewski, Czajkowski (90. K Świątek), Bełczowski, D. Światek (88. Kosno), Bąk (66. Zimoląg)

Pierwsza połowa meczu z outsiderem rozgrywana była pod wyraźne dyktando gospodarzy. Już w jedenastej minucie gracze MKS KSZO Junior stanęli przed szansą zdobycia gola, bowiem w polu karnym faulowany był Piotr Jedlikowski i prowadzący zawody Tomasz Skopiński nie miał wątpliwości dyktując rzut karny. Ten, na bramkę pewnym strzałem zamienił kapitan zespołu, Paweł Czajkowski. Do końca pierwszej odsłony meczu wynik nie uległ już zmianie, choć okazji po stronie ostrowczan było kilka. Przerwa nieco uśpiła gospodarzy, przez co w drugiej połowie zespół z Łęcznej przeprowadził kilka akcji, brakowało w nich jednak wykończenia i w sumie Konrad Zacharski nie musiał się napracować broniąc dostępu do bramki. Dziesięć minut przed końcem podopiecznym Waldemara Domagały udało się podwyższyć wynik. Składną akcję wykończył Dominik Świątek, ustalając tym samym wynik meczu na 2:0.