KSZO Odlewnia Ostrowiec przegrał z AZS AWF Biała Podlaska

mir
W meczu I ligi piłkarzy ręcznych KSZO Odlewnia Ostrowiec przegrał z AZS AWF Biała Podlaska.

KSZO Odlewnia Ostrowiec – AZS AWF Biała Podlaska 24:39 (10:20)

KSZO Odlewnia: Piątkowski, Kijewski, Baran – Grabowski 4, Bysiak 4, Falasa 1, Kogutowicz 3, Pawlik 5, Telka 4, Włoskiewicz 2, Chmielewski 1, Cukierski, Granat, Jagiełło.

Szczypiorniści KSZO nie sprostali wyżej notowanym rywalom. Tylko na początku meczu podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego nawiązali wyrównaną walkę. Potem goście uzyskali wysoką przewagę, przewyższając gospodarzy w każdym elemencie gry. Pomarańczowo-czarni popełniali fatalne błędy w ataku, nie kończyli akcji rzutami, a na dodatek w bramce gości świetnie interweniował Łukasz Adamiuk. Za to „studenci” z łatwością zdobywali bramki. Po pierwszej połowie było 10:20, a w 45 minucie 15:30. Zanosiło się na prawdziwy pogrom KSZO, ale na szczęście w bramce AZS pojawił się Daniel Sętowski, który nie bronił już tak dobrze jak Adamiuk, a w bramce KSZO kilka razy świetnie interweniował Marcin Baran